Biletomat Concerts Warszawa Apocalyptica „Plays Metallica by four cellos”

Concerts: Apocalyptica „Plays Metallica by four cellos”

Tickets for Concert

Apocalyptica „Plays Metallica by four cellos”

date

Fri, 17 February 2017 time 18:00

venue

COS Torwar
ul. Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa

promotor

Go Ahead

Tickets


Sektor W

I pula

available to
Fri, 17 feb 2017 10:00

120 PLN

Sold out


Sektor V

I pula

available to
Fri, 17 feb 2017 10:00

150 PLN

Sold out


Płyta

I pula

available to
Fri, 17 feb 2017 10:00

180 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Apocalyptica „Plays Metallica by four cellos”

Apocalyptica

W ramach trasy świętującej dwudziestą rocznicę wydania „Plays Metallica by four cellos”, zespół zagra dwa koncerty, w Warszawie i Wrocławiu.

wejście: 18:00
start: 19:30

Apocalyptica wydała debiutancki „Plays Metallica by four cellos” 10 maja 1996r. Pierwszy studyjny album zawierał wyłącznie interpretacje utworów zespołu Metallica. 22 lipca tego roku ukaże się zremasterowana wersja wydawnictwa, z trzema dodatkowymi utworami: “Battery,” “Nothing Else Matters” i “Seek & Destroy.” Album wyjątkowo będzie dostępny również w wersji winylowej. Legendarny krążek pozwolił słuchaczom odkryć na nowo hity najpopularniejszego zespołu metalowego, a Apocalyptica stworzyła nowy gatunek muzyczny, który sprawił że ich kariera trwa od dwudziestu lat, a koncerty na całym świecie się wyprzedają.

Finowie pozostaną w trasie promującej najnowszą płytę „Shadowmaker” do końca roku, a już w 2017 powracają świętować dwudziestolecie „Plays Metallica by four cellos” ze specjalnymi koncertami. W Polsce będziecie mogli zobaczyć ich 17 lutego na warszawskim Torwarze i 18 lutego we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki.

Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.