Biletomat Bilety Kolekcjonerskie DakhaBrakha - Warszawa

Concerts:  DakhaBrakha - Warszawa

Tickets for Concert

DakhaBrakha - Warszawa

date

Tue, 05 March 2019 time 20:00

venue

Klub Palladium
ul. Złota 9, 00-019 Warszawa

promotor

Fource

Tickets


Standard (miejsca siedzące, nienumerowane)

I PULA

available to
Tue, 05 mar 2019 09:47

119 PLN

Sold out


Standard (miejsca stojące)

I PULA

available to
Tue, 05 mar 2019 09:47

89 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Start sprzedaży 13 grudnia o godz. 10:00

DakhaBrakha

Otwarcie drzwi: 19.00
Start koncertuy: 20:00

DakhaBrakha to kwartet z Kijowa grający muzykę z gatunku world music, choć sami określają ją mianem „etno-chaosu”. Zespół powstał w 2004 roku w Kijowskim Centrum Sztuki Współczesnej – DAKH.

DakhaBrakha w swojej twórczości sięgają nie tylko po pieśni ludowe z różnych regionów Ukrainy, ale także ich inspiracji można szukać od Afryki po Australię. Zespół znany jest ze świadomego eksperymentowania z instrumentami z całego świata, przez co ich muzyka jest tak niepowtarzalna i unikatowa.

Nazwa zespołu pochodzi od staroruskich słów даха i браха znaczących „dawać”i „brać”. W jego skład wchodzą: Marko Halanevych – wokal, darbuka, tabla, didgeridoo, akordeon; Iryna Kovalenko ‒ wokal, djembe, bęben basowy, akordeon, instrumenty perkusyjne, bugay, zgaleyka, piano; Olena Tsibulska – wokal, bęben basowy, instrumenty perkusyjne; Nina Garenetska – wokal, wiolonczela, bęben basowy. Nad całością czuwa pomysłodawca zespołu, awangardowy reżyser Vladyslav Troitskyi, dzięki któremu występy DakhaBrakha są wspaniałym widowiskiem także wizualnym.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncert DakhaBrakha

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.