Biletomat Concerts DAWID PODSIADŁO Andante Cantabile Tour

Concerts: DAWID PODSIADŁO Andante Cantabile Tour

Tickets for Concert

DAWID PODSIADŁO Andante Cantabile Tour

date

Thu, 01 December 2016 time 20:00

venue

Sala Ziemi Poznań Congress Center
Głogowska 14, 60-734 Poznań

promotor

Good Taste Production sp. z o.o.

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


PARTER Strefa III

PARTER Strefa III

available to
Thu, 01 dec 2016 14:08

99 PLN

Sold out


TRYBUNA Strefa B

TRYBUNA Strefa B

available to
Thu, 01 dec 2016 14:08

109 PLN

Sold out


PARTER Strefa II

PARTER Strefa II

available to
Thu, 01 dec 2016 14:08

119 PLN

Sold out


TRYBUNA Strefa A

TRYBUNA Strefa A

available to
Thu, 01 dec 2016 14:08

129 PLN

Sold out


PARTER Strefa I

PARTER Strefa I

available to
Thu, 01 dec 2016 14:08

149 PLN

Sold out 

📄Good Taste Production zaprasza na koncert Dawida Podsiadło w Poznaniu!

Good Taste Production zaprasza na koncert Dawida Podsiadło w Poznaniu! W ramach trasy “Andante Cantabile Tour” artysta wystąpi 30 listopada w Sali Ziemi.

Po wielkim sukcesie błyskawicznie wyprzedanej trasy koncertowej „Son od Analog Tour” Dawid Podsiadło powraca z nową odsłoną wydarzeń promujących płytę „Annoyance and Disappointment”. Kto choć raz był na jego koncercie wie, że artysta oprócz najwyższego poziomu muzyki słynie także z nietuzinkowych opraw scenicznych, które teraz przeniesie do wyjątkowych wnętrz filharmonii i sal koncertowych.

Koncerty jesiennej odsłony trasy będą się różnić też charakterem muzycznym. Podczas „Andante Cantabile Tour” usłyszymy premierowe utwory oraz nowe, przygotowane specjalnie na te okazje, aranżacje dobrze już znanych przebojów. Dodatkowo w każdym mieście na scenie pojawią się specjalni goście. O tym kto będzie towarzyszył na scenie Dawidowi informować będziemy już wkrótce!

Dawid Podsiadło jest obecnie jedną z największych gwiazd polskiej muzyki popularnej, ciesząc się uznaniem zarówno krytyków jak i fanów. Ma na koncie blisko 250 tysięcy sprzedanych płyt oraz wiele prestiżowych nagród, w tym aż pięć Fryderyków. Podczas „Son of Analog Tour” wypełnił po brzegi wszystkie kluby na trasie koncertowej, w tym czterokrotnie zagrał w Warszawie (łącznie 10 tysięcy widzów w samej stolicy)!

Podczas każdego koncertu na scenie pojawi się dodatkowo wyjątkowy artysta – o tym, kto to będzie publiczność dowie się dopiero w trakcie koncertu. Na liście gości „Andante Cantabile Tour" znaleźli się: Artur Rojek / Julia Marcell / Julia Pietrucha / Katarzyna Nosowska / Kortez / Natalia Nykiel / Mela Koteluk / Miuosh / Organek / Pezet / Piotr Zioła / Ten Typ Mes / Tomek Makowiecki i Y (BOKKA).

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety na koncertową jesień w Poznaniu