Biletomat Concerts ENEJ I HAPPYSAD

Concerts: ENEJ I HAPPYSAD

Tickets for Concert

ENEJ I HAPPYSAD

date

Fri, 12 February 2016 time 19:00

venue

Klub Wytwórnia
ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź

promotor

Toya Studios Sp. z.o.o.

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Thu, 11 feb 2016 23:59

55 PLN

Sold out

Standard

Standard

available to
Thu, 11 feb 2016 23:59

50 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Fri, 12 feb 2016 15:30

65 PLN

Sold out

Standard

Standard

available to
Fri, 12 feb 2016 15:30

60 PLN

Sold out 

📄ENEJ I HAPPYSAD w klubie Wytwórnia!

ENEJ, HAPPYSAD

18.00 Otwarcie Drzwi, 19.00 Support, 20.00-21.10 Enej, 21.30-23.00 Happysad 

BILETY ULGOWE PRZYSŁUGUJĄ:

Posiadaczom Karty Klubu Wytwórnia
Posiadaczom Karty Selgros Partner
Posiadaczom Elektronicznej Migawki MPK
Posiadaczom Karty Młodzi w Łodzi

Jedna karta umożliwia zakup dwóch biletów ulgowych na jedno wydarzenie.
Należy okazać kartę upoważniającą do otrzymania zniżki przy wejściu na koncert.Jeden dzień, jeden bilet, dwa znakomite koncerty. 12 lutego w Wytwórni najpierw zagra Enej, a po nim na naszej scenie wystąpi Happysad. Tego nie można przegapić.

ENEJ – godz. 20

Enej to polski zespół rockowo-folkowy, którego nazwa pochodzi od imienia głównego bohatera „Eneidy”, jednego z najważniejszych dzieł literatury ukraińskiej; Enej - główny bohater - to wesoły Kozak podróżujący po świecie.

Grupa to mieszanka różnorodna kulturowo, co ma swe źródło w pochodzeniu członków zespołu - rodzina braci Sołoduchów ma korzenie ukraińskie, Mirosław Ortyński urodził się we Lwowie, a pozostali członkowie zespołu to Polacy.

Na dyskografię zespołu składają się cztery krążki studyjne i jeden koncertowy. Debiutancka płyta „Ulice” ukazała się w roku 2008. W 2010 r. wydana została płyta „Folkorabel” (Złota Płyta). Rok 2011 to koncertowe DVD z zapisem występu na Przystanku Woodstock. Natomiast w 2012 r. ukazała się płyta Folkhorod (Podwójna Platynowa Płyta). W 2015 roku na sklepowe półki trafiła nowa płyta zespołu – „Paparanoja”.

Za przełomowy moment w historii zespołu uznać należy rok 2011 i wygraną w programie Must Be The Music - Tylko Muzyka w telewizji Polsat. Zwycięstwo otworzyło grupie drogę do szerszego grona słuchaczy. Stacje radiowe, już dzień po wielkim finale programu, zaczął podbijać utwór „Radio Hello”, który stał się hitem lata 2011.

Od tego czasu Enej regularnie pojawia się na największych i najbardziej prestiżowych festiwalach w Polsce takich, jak Heineken Open'erFestival, Przystanek Woodstock (2011 nagroda Złotego Bączka za najlepszy koncert festiwalu), Jarocin Festiwal, KFPP w Opolu (nagroda SuperPremiery 2012 oraz SuperJedynka w kategorii SuperPrzebój 2013), TOPtrendy Festiwal (tytuł Największego Przeboju Roku), Sopot Top of the Top Festival.

Enej ma na koncie pięć singli bijących rekordy popularności w sieci i królujących na listach przebojów wszystkich największych rozgłośni radiowych w Polsce: „Radio Hello”, „Skrzydlate ręce”, „Tak smakuje życie”, „Lili” i „Symetryczno-Liryczna”.

HAPPYSAD – godz. 21.30

O popularności założonej w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej grupy Happysad niech świadczą fakty. Zespół ma na koncie około 1 tys. koncertów w całym kraju, 5 złotych płyt i dwie platynowe oraz rekordy frekwencji w kilkunastu popularnych klubach w Polsce.

W lipcu 2004 r. nakładem S.P. Records ukazał się debiutancki album zespołu „Wszystko jedno”. W kwietniu 2007 magazyn „Teraz Rock” umieścił płytę „Wszystko jedno" wśród 50 najważniejszych albumów w historii polskiego rocka.

Marsz w górę zaczął się od piosenki „Zanim pójdę". Ponad pół roku utrzymywał się na „trójkowej" liście Marka Niedźwieckiego. Potem przyszły kolejne albumy, m.in. „Podróże z i pod prąd" i „Nieprzygoda", „Mów mi dobrze".

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK