Biletomat Concerts Full of Hell

Concerts: Full of Hell

Tickets for Concert

Full of Hell

date

Mon, 03 July 2017 time 20:00

venue

Pod Minogą
Nowowiejskiego 8, 61-647 Poznań

promotor

Winiary Bookings.

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Sun, 02 jul 2017 23:59

35 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Mon, 03 jul 2017 16:00

39 PLN

Sold out 

📄TRUMPETING ECSTASY EUROPE 2017!

Full of Hell
+ WØJNA

Prosto ze Stanów Zjednoczonych do Poznania przyjedzie jedna z najbardziej piekielnych na świecie formacji grindcore/powerviolence. Już 3.07 w klubie Pod Minogą zagra FULL OF HELL! Twórcy wielu znakomitych splitów z takimi zespołami jak Code Orange, Calm the Fire czy Nails, przyjadą do stolicy Wielkopolski promować swój najnowszy album „Trumpeting Ecstasy”. Za wydanie tego długograja odpowiada Profound Lore Records, a premiera zapowiadana jest na 5-ego maja.

FULL OF HELL (USA, Profound Lore Records) - grindcore/powerviolence/sludge metal/hardcore punk

Jak sami o sobie mówią, tworzą „grinding death in the form of hardcore punk”. W Polsce gościli już kilkukrotnie, a z roku na rok coraz bardziej zaskakują. Na koncie mają splity m.in. z Code Orange, Calm the Fire, Psywarfare, a ostatnio nawet z zeszłoroczną rewelacją ze stajni Nuclear Blast - Nails. W swojej dyskografii mogą się pochwalić już 5 albumami studyjnymi. W 2016 roku nagrali album wspólnie ze sludge-metalowym The Body. W tym roku powracają ze swoim najmłodszym dzieckiem, „Trumpeting Ecstasy”. Te 11 zwartych kompozycji ujrzy światło dzienne 5-ego maja za pośrednictwem wytwórni Profound Lore Records. Full of Hell zaskarbili sobie względy fanów dzięki świetnym nagraniom i niezwykle żywiołowym koncertom. Wiosną tego roku przemierzą całe USA jako support braci Cavalerów na trasie „Return to Roots”, aby po krótkiej przerwie powrócić do Europy.

WØJNA (Poznań) - raw crust, d-beat

Lokalna ekipa, w składzie z członkami takich kapel jak Fight Them All, Thug Life, Fausto Coppi czy Mojapołowa. Porządny crust, bez zbędnego cackania. Dobry przekaz i konkretne granie. Chłopaki solidnie was rozgrzeją swoją EPką „Pod Gruzami”!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!