Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Good Charlotte

Concerts: Good Charlotte

Tickets for Concert

Good Charlotte

date

Tue, 12 February 2019 time 19:10

venue

Stodoła
ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

promotor

Go Ahead

Tickets


Miejsca stojące

I pula

available to
Mon, 11 feb 2019 23:59

129 PLN

Sold out


Miejsca Siedzące (Balkon)

I pula

available to
Mon, 11 feb 2019 23:59

150 PLN

Sold out


Miejsca stojące

II pula

available to
Tue, 12 feb 2019 09:43

150 PLN

Sold out


Miejsca Siedzące (Balkon)

II pula

available to
Tue, 12 feb 2019 09:43

160 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Good Charlotte

Good Charlotte


Drzwi - 18.30
The Dose- 19.10 - 19.30
Boston Manor - 19.45 - 20.15
Sleepin with Sirens - 20.35 - 21.15
Godd Charlotte - 21.45 - 23.15

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Good Charlotte! Wyczekiwana w Polsce grupa zagra 12 lutego 2019 w warszawskiej Stodole!

Fanom pop-punku Good Charlotte nie trzeba przedstawiać. Trzykrotna platyna w USA dla albumu „The Young and the Hopeless”, ponad 11 milionów sprzedanych płyt i debiut w pierwszej trójce notowania Billboard. To wszystko uczyniło z Good Charlotte gwiazdy światowego formatu, a wszystko zaczęło się w małej miejscowości Waldorf w stanie Maryland. Tam bliźniacy Benji i Joel, zafascynowani dokonaniami The Cure czy The Smiths postanowili bez środków finansowych i znajomości w branży założyć zespół. Rozszerzając skład do pięciu osób, nagrali pierwsze demo i rozesłali je do wytwórni fonograficznych, a pierwszy, samodzielnie zorganizowany koncert zagrali dla dwudziestu kilku osób. Zdobywając stopniowo lokalną popularność, zainteresowali sobą managera grupy Lit, który zaprosił ich do roli supportu. W 2000 roku Good Charlotte podpisali pierwszy kontrakt z legendarną wytwórnią Epic Records i w tym samym roku ukazał się debiutancki, studyjny album grupy. Zespół przebił się do stacji radiowych, został zaproszony do trasy Vans Warp Tour, zwrócił na siebie uwagę najważniejszej wtedy muzycznej telewizji – MTV i wyruszył w pierwszą trasę poza granicami USA. Drugi album i singiel „The Anthem” to najpopularniejsze do tej pory muzyczne dokonania grupy, na tym etapie bowiem zespół zyskał już miano gwiazd, a kolejne krążki tylko umacniały ich pozycję w muzycznym świecie.

https://www.youtube.com/watch?v=desJKYvdq9A

Członkowie grupy, oprócz tworzenia muzyki zajmują się także działalnością aktywistyczną, promując wegetarianizm i biorąc udział w kampaniach związanych z AIDS.

Ostatni album Good Charlotte („Youth Authority”) pojawił się w 2016 roku. Pojawiły się jednak doniesienia o podpisaniu kontraktu z grupą BMG, co zaskutkować ma pojawieniem się nowego, siódmego w dorobku grupy studyjnego albumu jeszcze w tym roku!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty GO AHEAD! Bilety na Walentynki

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.