Biletomat Bilety na HEY FAYRANT TOUR HEY FAYRANT TOUR - WROCŁAW

Concerts: HEY FAYRANT TOUR - WROCŁAW

Tickets for Concert

HEY FAYRANT TOUR - WROCŁAW

date

Sun, 26 November 2017 time 19:00

venue

Hala Orbita
ul. Wejherowska 34, Wrocław

promotor

Good Taste Production sp. z o.o.

Tickets


Płyta Strefa I (stojące)

I Pula

available to
Sun, 26 nov 2017 16:00

99 PLN

Sold out


Płyta Strefa II (stojące)

I Pula

available to
Sun, 26 nov 2017 16:00

79 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄HEY świętuje 25 lat na scenie

HEY

Dwadzieścia pięć lat minęło jak jeden dzień… Bardzo pracowity dzień. Nie było czasu na drugie śniadanie, nie dało się położyć na poobiednią drzemkę. Przez te 25 lat wydaliśmy 18 płyt, zagraliśmy niezliczoną liczbę koncertów praktycznie w każdym zakątku Polski. Odwiedziliśmy trzy kontynenty, choć jeden niekoniecznie muzycznie. Liczby piosenek nawet nie zliczymy, gdyż kończą się nam palce w zespole.

Chcielibyśmy to wszystko jakoś podsumować, spiąć w klamrę, zebrać w dwa tomy. To przecież dzięki Wam mieliśmy siłę i ochotę na stworzenie tego wszystkiego, co udało nam się nagrać i zaśpiewać. Jak świętować, to tylko z Wami.

FAYRANT to siedem koncertów w największych halach koncertowych w kraju. Koncertów wyjątkowych, wspominkowych, przekrojowych a przede wszystkim emocjonalnych. Będą goście, będą hity, będą rzeczy zapomniane, a specjalnie na tę imprezę wyciągnięte z dna szuflady. Będą również niespodzianki i cała masa dobrej zabawy, czyli wszystko to, czego nie może zabraknąć na dobrej imprezie urodzinowej.

Do zobaczenia!

Regulamin: http://www.goodtaste.pl/regulamin/#

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety na HEY FAYRANT TOUR

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.