Biletomat Bilety na HEY FAYRANT TOUR HEY FAYRANT TOUR - GDAŃSK

Concerts: HEY FAYRANT TOUR - GDAŃSK

Tickets for Concert

HEY FAYRANT TOUR - GDAŃSK

date

Sun, 03 December 2017 time 19:00

venue

Ergo Arena, Sopot
Plac Dwóch Miast 1, None Gdańsk

promotor

Good Taste Production sp. z o.o.

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Płyta Strefa I (stojące)

I Pula

available to
Tue, 07 nov 2017 14:13

99 PLN

Sold out


Płyta Strefa II (stojące)

I Pula

available to
Tue, 07 nov 2017 14:13

79 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄HEY świętuje 25 lat na scenie

HEY

Dwadzieścia pięć lat minęło jak jeden dzień… Bardzo pracowity dzień. Nie było czasu na drugie śniadanie, nie dało się położyć na poobiednią drzemkę. Przez te 25 lat wydaliśmy 18 płyt, zagraliśmy niezliczoną liczbę koncertów praktycznie w każdym zakątku Polski. Odwiedziliśmy trzy kontynenty, choć jeden niekoniecznie muzycznie. Liczby piosenek nawet nie zliczymy, gdyż kończą się nam palce w zespole.

Chcielibyśmy to wszystko jakoś podsumować, spiąć w klamrę, zebrać w dwa tomy. To przecież dzięki Wam mieliśmy siłę i ochotę na stworzenie tego wszystkiego, co udało nam się nagrać i zaśpiewać. Jak świętować, to tylko z Wami.

FAYRANT to siedem koncertów w największych halach koncertowych w kraju. Koncertów wyjątkowych, wspominkowych, przekrojowych a przede wszystkim emocjonalnych. Będą goście, będą hity, będą rzeczy zapomniane, a specjalnie na tę imprezę wyciągnięte z dna szuflady. Będą również niespodzianki i cała masa dobrej zabawy, czyli wszystko to, czego nie może zabraknąć na dobrej imprezie urodzinowej.

Do zobaczenia!

Regulamin: http://www.goodtaste.pl/regulamin/#

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety na HEY FAYRANT TOUR

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.