Biletomat Concerts Knock Out Tour: Decapitated, Frontside, Materia, Totem

Concerts: Knock Out Tour: Decapitated, Frontside, Materia, Totem

Tickets for Concert

Knock Out Tour: Decapitated, Frontside, Materia, Totem

date

Fri, 18 December 2015 time 18:00

venue

Alibi
Grunwaldzka 67, 50-996 Wrocław

promotor

Knock Out Productions

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Thu, 17 dec 2015 23:59

40 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Fri, 18 dec 2015 16:00

50 PLN

Sold out 

📄Knock Out Tour 2015

Decapitated, Frontside, Materia, Totem

Knock Out Productions informuje: bilety na wspólna trasę techniczno-deathmetalowej maszyny – Decapitated i rockandrollowców z Frontside już dostępne. Podczas Knock Out Tour 2015 na scenie pojawi się również groove-metalowcy z Materii i thrashowo-deathowy Totem.

Wejście: 18:00
Start: 18:30

DECAPITATED (Krosno) techniczy death metal:
Tych panów szerzej żadnemu szanującemu się fanowi śmierć metalu w Polsce przedstawiać nie trzeba. Pochodzący z Krosna Decapitated zachwyca swoją muzyką blisko dwie dekady. Jest jedną z kilku polskich kapel metalowych, których nazwy znają, i szanują!, pod każdą szerokością geograficzną. Vogg, który w 2009 roku zdecydował się reaktywować zespół, dwa lata po tragicznej śmierci brata Vitka, jest muzykiem nieustannie poszukującym. Dlatego też, choć techniczny death metal jest ciągle ważnym fundamentem stylu, w muzyce Decapitated słychać obecnie również echa thrashu i groove metalu. Rozszerzoną formułę można zauważyć na ostatnim studyjnym wydawnictwie kapeli, "Blood Mantra" z 2014 roku. Decapitated cały czas promuje ten album. Tym razem na krajowym podwórku, w krajowym zestawie.

Sprawdź, jeśli lubisz: Nile, Psycroptic, Suffocation, Meshuggah...

http://www.decapitatedband.net/
https://www.facebook.com/decapitated
https://www.youtube.com/watch?v=nPc2UamnwBI

FRONTSIDE (Sosnowiec) metalcore, deathcore:
Oprócz death metalu nie zabraknie podczas objazdu Polski przez zestaw kapel z Decapitated na czele, również deathcore'a. A jeśli deathcore, to chyba najwybitniejszy przedstawiciel takiego grania w naszym kraju, czyli sosnowiecki Frontside. Kapela, która lubi prowokować, wkładać kij w mrowisko, puszczać oko do odbiorcy. Czymś takim był wydany w 2014 roku album "Sprawa jest osobista", siódmy w dorobku grupy. Nieźle namieszał też ósmy krążek zespołu, "Prawie martwy", promowany przez mocno imprezowy numer "Lubię pić". W nagraniach, za której ponownie odpowiadał Tomasz Zalewski, gościnny udział wzięli Vogg (grający jednak nie na gitarze, lecz na akordeonie) oraz pierwszy wokal Frontside, Astek.

Sprawdź, jeśli lubisz: Killswitch Engage, All That Remains, Shadows Fall, Trivium…

https://www.facebook.com/frontsideofficial
https://www.youtube.com/watch?v=nNEuXjMaAB8

MATERIA (Szczecinek) thrash metal, groove metal:
Chyba nie będzie przesadą napisanie, że nawet bez udziału w talent show "Must Be The Music" chłopaki z Materii świetnie by sobie poradziły na rynku. Wiadomo, promocja, telewizja, i tak dalej, ale dobra muzyka zawsze obroni się sama, a Materia ze Szczecinka gra naprawdę dobrą muzykę. Do tego znakomicie wypada na koncertach, a tych zagrali naprawdę sporo, wliczając w to występ na dużej scenie Przystanku Woodstock. Można też było ich zobaczyć w Jarocinie, czy na MetalFeście. Co grają? Nowocześnie brzmiący, mięsisty metal, utrzymany w fajnym klimacie. Kim są? Oto oni: Michał "Mihu" Piesiak (wokal, gitara basowa), Tadeusz "Tede" Piesiak (gitara, wokal), Adrian "Adi" Dubiński (gitara) i Jakub "Marcia" Marciniak (perkusja).

Sprawdź, jeśli lubisz: Lamb Of God, Ektomorf, Sepultura, Parkway Drive, Chimaira…

https://www.facebook.com/materia.metal
https://www.youtube.com/watch?v=2m59HEfkme0

TOTEM (Bukowno) death metal, thrash metal, metalcore:
W prezentowanym zestawie nie zabraknie również dźwięków metalcore'owych, a to za sprawą pochodzącego z Bukowna zespołu Totem. Grają od 2002 roku, na koncie mają dwie demówki i tyle samo dużych płyt oraz mnóstwo koncertów. Muzyków Totem znacie też z innych kapel. Na przykład Weronika Zbieg zdziera gardło również w Sceptic, zaś gitarzysta Rudy szarpie struny również w Heart Attack . Muzyka Totem to w głównej mierze metalcore, ale z naleciałościami ze strony thrashu i death metalu. Na żywo to prawdziwa petarda! Sami o sobie piszą, że są "bandą ziomków z nieuleczalnym zespołem produkowania niepokojących dźwięków". I jak, czujecie się zachęceni?

Sprawdź, jeśli lubisz: Machine Head, The Black Dahlia Murder, Sepultura, Lamb Of God…

http://www.totem.metal.pl/
https://www.facebook.com/band.totem
https://www.youtube.com/watch?v=-dJHmtITSYY

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK