Biletomat Concerts Kortez

Concerts: Kortez

Tickets for Concert

Kortez

date

Sat, 12 March 2016 time 20:00

venue

Centrum Kultury Zamek
Święty Marcin 80/82, 61-001 Poznań

promotor

Automatik

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Thu, 31 dec 2015 23:59

55 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Sat, 12 mar 2016 17:00

60 PLN

Sold out 

📄Kortez powraca do Poznania wraz z zespołem

Kortez + zespół

Kortez na wiosnę powraca do Poznania z towarzyszeniem zespołu! Tym razem Kortez z grupą zaprzyjaźnionych muzyków zagra w Sali Wielkiej CK Zamek.

Album Korteza „Bumerang” to z pewnością najgłośniej komentowany debiut 2015 roku. Płyta dotarła na szczyty listy sprzedaży Olis, zaś piosenki „Zostań” i „Od dawna już wiem” podbiły serca słuchaczy Listy Przebojów Radiowej Trójki. Pochodzący z Podkarpacia twórca muzykuje od najmłodszych lat , gra na fortepianie, gitarze i puzonie. Przez długi czas imał się dorywczych zajęć: pracował fizycznie w lesie i na budowie, był ochroniarzem, uczył też muzyki w przedszkolu. Jego występ w eliminacjach programu „Must Be The Music” zachwycił Pawła „Uzka” Jóźwickiego z Jazzboy Records. Owocem ich współpracy jest album „Bumerang”. Męski wokal, proste, liryczne kompozycje i szczere teksty zachwyciły odbiorców tym, co we współczesnej muzyce rzadkie i cenne: autentycznością i prostotą przekazu. „Kortez jako twórca jest mieszaniną bluesmana, songwritera, wokalisty popowego, introwertyka i szczerego faceta w dobrych proporcjach.” pisała w Onecie Kaśka Paluch. Recenzent „Polityki” Mirosław Pęczak dodawał „To rodzaj szczerości artysty i szczerości sztuki, która bierze się nie tylko z osobistego doświadczenia, ale też (i może przede wszystkim) z talentu twórcy.”

Po wydaniu albumu Kortez zagrał serię wyprzedanych koncertów klubowych. Na wiosnę 2016 wreszcie pokaże się szerszej publiczności, z towarzyszeniem zaprzyjaźnionych muzyków. Jak sam zapowiada - niektóre piosenki nie zmienią formy, by ich przekaz pozostał prawdziwy i prosty. Pozostałe, które wykona z kolegami, wreszcie zabrzmią tak jak to sobie dawno wymarzył. Zapraszamy na niezwykły wieczór z Kortezem 12 marca 2016.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK