Biletomat Concerts Sopot LADY PANK & JUBILEUSZOWY KONCERT 35 LAT NA SCENIE

Concerts: LADY PANK & JUBILEUSZOWY KONCERT 35 LAT NA SCENIE

Tickets for Concert

LADY PANK & JUBILEUSZOWY KONCERT 35 LAT NA SCENIE

date

Sat, 02 April 2016 time 21:00

venue

Scena
Al. Franciszka Mamuszki 2 , Sopot

promotor

Antrakt sp. z.o.o.

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

available to
Sat, 02 apr 2016 16:00

69 PLN

Sold out


VIP

I Pula

available to
Sat, 02 apr 2016 16:00

120 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Legenda polskiego rocka w klubie Scena

LADY PANK

Bilet VIP - zapewnia:
• wejście poza kolejką
• miejsce siedzące w wygodnej loży
• widok na salę klubową i salę koncertową z antresoli
• dla naszych gości VIP przeznaczymy cały sektor
Wygodne sofy i fotele, najlepszy widok – więc jeżeli będziesz miał ochotę na doznania w stylu VIP - koniecznie musisz tam zajrzeć!

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej legendarnych polskich zespołów rockowych. Założony w 1981 roku przez Jana Borysewicza, jednego z najbardziej uznanych i uzdolnionych polskich kompozytorów i gitarzystów.
Wraz z wokalistą Januszem Panasewiczem stanowią trzon grupy, która z krótkimi przerwami, już od 35 lat błyszczy na polskiej scenie muzycznej.

Przeboje Lady Pank na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i wychowały już dwa pokolenia słuchaczy.

Podczas blisko 35-letniej działalności zespół wydał ponad 20 płyt, które pobiły wszelkie rekordy sprzedaży czyniąc Lady Pank najbardziej utytułowanym zespołem rockowym w Polsce. w 2012 roku ukazał się album Lady Pank "symfonicznie", który do dziś utrzymuje się na liście największych bestsellerów muzycznych OLiS. W maju tego roku ukazał się album "Akustycznie" będący zapisem akustycznej trasy koncertowej. Na pierwszą połowę 2016 roku zaplanowana jest kolejna premierowa płyta Lady Pank. Lady Pank jest pierwszym polskim zespołem, który posiada własne oficjalne internetowe radio "RMF Lady Pank" dostępne w serwisie internw 2016 roku przypada jubileusz 35-lecia istnienia Lady Pank. Z tej okazji przygotowywany jest szereg wydarzeń medialnych i jubileuszowa trasa koncertowa. Koncerty Lady Pank to prawie dwugodzinna lawina przebojów, które zna każdy i eksplozja energii, niepowtarzalne brzmienie gitary Jana Borysewicza i charyzmatyczny wokal Panasewicza.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK