Biletomat Concerts Lucy Rose - POZNAŃ

Concerts: Lucy Rose - POZNAŃ

Tickets for Concert

Lucy Rose - POZNAŃ

date

Wed, 25 April 2018 time 19:00

venue

Meskalina
ul. Fredry 7, Masztalarnia, 61-701 Poznań

promotor

Go Ahead

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Tue, 24 apr 2018 23:59

55 PLN

Sold out 

📄Lucy Rose wystąpi w Poznaniu!

Lucy Rose

wejście - 18:00
start - 19:00

Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty Lucy Rose! Artystka powróci do Polski po fantastycznym występie na Enea Spring Break 2017 by zagrać 24 kwietnia w warszawskiej Hydrozagadce i dzień później w poznańskiej Meskalinie!

Lucy Rose to piosenkarka pochodząca z Wielkiej Brytanii, która zadebiutowała w 2012 roku albumem „Like I Used To”. Jeden z jej krążków, „Live at Urchin Studios” powstał w ciągu godzinnego występu w Londynie. Zawiera zarówno single z debiutanckiej płyty artystki, jak i piosenki z drugiego albumu – „Work It Out” z 2015 roku. Lucy Rose na żywo występuje głównie w wersji akustycznej, a za sobą ma już trasę m.in. w Indiach, Turcji czy Ameryce Południowej. W lipcu tego roku Lucy Rose wydała trzeci studyjny album („Something’s Changed”). Warto przypomnieć, że swoją karierę artystka rozpoczęła u boku muzyków Bombay Bicycle Club, a przy pierwszym albumie została porównana do Joni Mitchell (okrzykniętą przez magazyn Rolling Stone „jedną z najlepszych tekściarzy w historii”). Fanom Florence + The Machine, Tori Amos, Daughter czy Bat For Lashes z pewnością spodoba się wyciszony, pop-folkowy styl Lucy Rose.

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety na koncerty Lucy Rose Bilety Kolekcjonerskie Ostatnie bilety! Tyga, Jessie Ware, Macklemore, Lucy Rose

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK