Biletomat Concerts Mary Komasa // support: Lennox Row & Peter River after: Brand New Anthem Dj Set

Concerts: Mary Komasa // support: Lennox Row & Peter River after: Brand New Anthem Dj Set

Tickets for Concert

Mary Komasa // support: Lennox Row & Peter River after: Brand New Anthem Dj Set

date

Fri, 16 October 2015 time 19:00

venue

Fabryka
Zabłocie 23, 30-701 Kraków

promotor

FABRYKA

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Thu, 15 oct 2015 23:59

35 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Fri, 16 oct 2015 15:00

45 PLN

Sold out 

📄Mary Komasa w klubie Fabryka!

Mary Komasa, Lennox Row, Peter River

Polska muzyka w najlepszym wydaniu.

Otwarcie bram: 19:00
Start: 19:30

Mary Komasa
wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, instrumentalistka

“Jestem pewna że śpiewałam wcześniej niż nauczyłam się mówić. Wyrosłam na muzyce gospel, śpiewanej przez moją mamę. Chodziłam na koncerty gospel z moją rodziną. Tam każdy mógł śpiewać prosto z serca. Uwielbiałam to. Trafiłam do wyjątkowej podstawówki muzycznej, gdzie dawano nam mnóstwo swobody. Brałam udział w każdym mini playback show. Wszyscy wiedzieli, że mimo że jestem w klasie fortepianu, kiedyś będę śpiewać. Ukształtował mnie także mój starszy brat - fan hip hopu i r’n’b. Nasze dzieciństwo przypadało na wczesne lata 90, kiedy ta muzyka przeżywała największy boom. Fugees, TLC, Erykah Badu, Brandy… słuchałam tego non stop, śpiewając do dezodorantu.”

Mary wyrosła w artystycznej rodzinie w Warszawie. Rozpoczęła edukację muzyczną w wieku sześciu lat. Uczyła się gry najpierw na fortepianie, potem na organach i klawesynie. “Z natury byłam nieśmiała i strachliwa i dlatego właśnie wybrałam organy – instrument, dający poczucie siły i odwagi. Granie na nim było dla mnie jak prowadzenie statku kosmicznego – wymagało zaangażowania całego ciała i umysłu”. Równolegle studiowała śpiew operowy. „Doszłam do tego, że chciałam być jednocześnie Erykah Badu i Musettą. W końcu musiałam dokonać wyboru.”

W młodym wieku zdecydowała się rozpocząć życie na własną rękę. Postanowiła wyruszyć do Paryża. Znalazła się z dnia na dzień w samym środku życia towarzysko-artystycznego, w którym krzyżują się ze sobą różne kultury i środowiska. Paryż dał jej poczucie wolności twórczej.

Lennox Row
We love to dream. We dream to love. This is a story of a boy named Lennox. His travel through time and space is told by soulful sounds. Let's get lost with us just to be found once more

Peter River

Chodzi o radość i melancholię, o dobro i zło, o miłość i nienawiść.

Piotr Ostróżka - guitar/vocal/synths
Ukasz Kastelik - bass/synths/choir
Dominika Wojtas - drums/choi

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK