Biletomat Concerts Piwnica Pod Baranami - 60-lecie Kolędy i Pastorałki „Dla Miasta i Świata”

Concerts: Piwnica Pod Baranami - 60-lecie Kolędy i Pastorałki „Dla Miasta i Świata”

Tickets for Concert

Piwnica Pod Baranami - 60-lecie Kolędy i Pastorałki „Dla Miasta i Świata”

date

Sat, 17 December 2016 time 19:00

venue

Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Śniadeckich 6, 75-453 Koszalin

promotor

Grupa Seraf

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Sektor G

Sektor G

available to
Mon, 31 oct 2016 14:33

99 PLN

Sold out


Sektor P1

Sektor P1

available to
Mon, 31 oct 2016 14:33

99 PLN

Sold out


Sektor P2

Sektor P2

available to
Mon, 31 oct 2016 14:33

99 PLN

Sold out 

📄Piwnica Pod Baranami - 60-lecie Kolędy i Pastorałki „Dla Miasta i Świata”

Słowem, które najlepiej opisuje tradycyjny Piwniczny Koncert Świąteczny jest „magia”. Zimowy i magiczny tytuł "Dla Miasta i Świata" otula słuchacza niezwykłą tajemnicą. 
Muzyka od pierwszych nut wprowadza w eteryczny i niepowtarzalny świat tworzony przez Artystów "Piwnicy pod Baranami", a kolejne utwory odkrywają 60-letnią historię krakowskiej legendy. 
Wyjątkowość tegorocznego świątecznego koncertu potęguje fakt, iż "Piwnica pod Baranami" rozpoczęła huczne obchody jubileuszu 60-lecia swojego istnienia, co pozwala spodziewać się premier i niespodzianek.

Kraków, mgła, śnieg, kolędnicy, grzane galicyjskie wino korzenne to obrazy, które zimową porą towarzyszą Świątecznym Koncertom "Piwnicy Pod Baranami". 
Spektakle legendarnej Piwnicy gromadzą od wielu lat tysiące widzów pragnących poczuć nastrój krakowskiej cyganerii i zatopić się w magiczny świat sztuki.

Zespół "Piwnicy pod Baranami" rozpoczął sześćdziesiąty sezon swojej działalności kultywując najlepsze wzorce europejskiego i rodzimego przedwojennego kabaretu literackiego, dodając Ten niezwykły zimowy występ - który już od 20 lat przygotowują twórcy i kompozytorzy związani z krakowskim kabaretem, co roku prezentując nowy repertuar - będziemy mieli okazję obejrzeć w wykonaniu ponad 30 osobowej grupy artystów, gwiazd i muzyków "Piwnicy pod Baranami". współczesny muzyczny komentarz otaczającej nas rzeczywistości.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!