Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Rosalie. & Poznan Jazz Philharmonic Orchestra / 15.12 / Poznań

Concerts: Rosalie. & Poznan Jazz Philharmonic Orchestra / 15.12 / Poznań

Tickets for Concert

Rosalie. & Poznan Jazz Philharmonic Orchestra / 15.12 / Poznań

date

Sat, 15 December 2018 time 20:00

venue

Tama
Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań

promotor

TBA MUSIC

Tickets


Standard

I PULA

available to
Mon, 29 oct 2018 14:09

35 PLN

Sold out


Standard

II PULA

available to
Tue, 30 oct 2018 10:48

40 PLN

Sold out


Standard

III PULA

available to
Sat, 15 dec 2018 16:00

45 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Rosalie. wyrusza w jesienną trasę koncertową

Rosalie.

Godzina: Drzwi 19:00, początek koncertu 20:00

Wyjątkowe połączenie sił jednej z najzdolniejszych polskich wokalistek i szesnastoosobowego składu jazzowej orkiestry! Specjalnie na ten wieczór piosenki Rosalie., zyskają nowe oblicze, dzięki aranżacjom poznańskich muzyków!

Pomimo swojej niedługiej działalności Poznan Jazz Philharmonic Orchestra zdążyła odważnie zaznaczyć się na kulturalnej mapie Poznania. W jej skład wchodzą najbardziej utalentowani muzycy młodego pokolenia, którzy pojawiali się już na najważniejszych lokalnych festiwalach (Made in Chicago, Era Jazzu), współpracując w ich trakcie z wybitnymi artystami jak Jean Luc Ponty czy Caroline Davis.

Twórczość Rosalie. to efekt własnych muzycznych poszukiwań w odpowiedzi na coraz szerzej eksplorowane trendy we współczesnej muzyce r&b, czerpiącej z klasycznego hip-hopu i nowej elektroniki. 19 stycznia 2018 ukazał się jej pierwszy album długogrający. Na "Flashback" znajdziemy czołówkę producentów polskiej sceny niezależnej. To właśnie współpraca z nimi i wspólny czas spędzony w studio z Envee’m, pozwoliła Rosalie. stworzyć spójny, emocjonalny album, który spotkał się z wyjątkowo dobrym przyjęciem wśród słuchaczy i dziennikarzy. Efektem jest zwycięstwo w plebiscycie Sanki2018 (polskim odpowiedniku BBC Sound Of), nominacja do nagrody Fryderyka w kategorii „Debiut Roku”, a także liczne występy na festiwalach takich jak Open’er, Audioriver, Męskie Granie czy Soundrive.

*Projekt dofinansowany z budżetu Miasta Poznania #poznanwspiera

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty: Rosalie.

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.