Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Sevdaliza

Concerts: Sevdaliza

Tickets for Concert

Sevdaliza

date

Thu, 22 November 2018 time 20:00

venue

Palladium
ul. Złota 9, 00-019 Warszawa

promotor

Go Ahead

Tickets


Standard

I pula

available to
Wed, 21 nov 2018 23:59

105 PLN

Sold out


Standard

II pula

available to
Thu, 22 nov 2018 12:18

120 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Sevdaliza!

Sevdaliza

Otwarcie drzwi:19:00, start koncertu: 20:00

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Sevdalizy! Artystka zagra 22 listopada w warszawskim Palladium!

Sevdaliza to irańska wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka i reżyserka, która zadebiutowała w 2014 roku singlem „Backseat Love”. Jej muzyczną działalność poprzedziła wcześnie zakończona kariera sportowa – Sevdaliza po przeprowadzce do Holandii trafiła do reprezentacji koszykarskiej.

Już jej pierwszy singiel po udostępnieniu w sieci przykuł uwagę (wtedy jeszcze wąskiej) grupy odbiorców, którzy natychmiast docenili głęboki głos wokalistki, połączony z triphopowymi bitami. Od tamtej pory Sevdaliza wydała trzy EP-ki i jeden długogrający album - „ISON”. Na koncie ma również dobrze przyjęty singiel „Haunted”, nagrany ze STWO. Jej najpopularniejszy do tej pory utwór, „Human”, jako jeden z niewielu klipów artystki zebrał już ponad 12 milionów odtworzeń – każde video powstałe do muzyki Sevdalizy to osobna historia, do której przykłada szczególną wagę.

https://www.youtube.com/watch?v=9t7SclAXoQw

Połączenie autorskich tekstów irańskiej artystki, nawiązujących do najważniejszych filozoficznych dzieł, poruszających przede wszystkim temat ludzkich emocji i seksualności z czerpiącą z wielu gatunków muzyką tworzy specyficzny, odrębny świat, do którego Sevdaliza zabiera publiczność podczas każdego występu na żywo.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty GO AHEAD!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.