Biletomat Bilety Kolekcjonerskie URSZULA

Concerts: URSZULA

Tickets for Concert

URSZULA

date

Sat, 10 March 2018 time 20:00

venue

CK Wiatrak
Wolności 395, 41-806 Zabrze

promotor

CK Wiatrak

Tickets

Tickets sold out.Poszukaj wydarzenia URSZULA w innym terminie i miejscu.

Look for similar events in:

Gallery (zoom)

 

📄Wydarzenie odwołane

URSZULA

Urszula to jedna z najpopularniejszych wokalistek w historii polskiej sceny muzycznej . Ma na swoim koncie niezliczone przeboje, a wśród nich: „Na Sen” , „Dziś już wiem” , „Dmuchawce , Latawce , wiatr „ , „Konik na biegunach” , „Totalna Hipnoza”, „Szał sezonowej mody „ i wiele innych. Koncerty w roku 2018 odbędą się w ramach jubileuszu 35-lecia działalności artystycznej Urszuli. W lutym i marcu 2018r odbędzie się Jubileuszowa trasa koncertowa : Urszula 35-lecie - "Najlepsze 80-te” podczas której Artystka wystąpi między innymi w Krakowie, Gdańsku , Szczecinie , Poznaniu z wyjątkowym show przenoszącym nas w lata 80 te . Ejtisowe brzmienia zawładną scenami klubów w Polsce .

Zapowiada się niezwykłe widowisko pełne wspomnień i emocji przygotowane specjalnie dla wielbicieli Urszuli oraz jej hitów .

Już teraz serdecznie zapraszamy ! Koncert Urszuli w CK WIATRAK będzie przekrojem największych hitów Artystki z lat 80 tych , który na przestrzeni lat zjednały sobie wielu fanów.

Zamów bilety juz teraz na Biltomat.pl 

 

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.