Biletomat Concerts Zaburzenia w Bydgoszczy

Concerts: Zaburzenia w Bydgoszczy

Tickets for Concert

Zaburzenia w Bydgoszczy

date

Sat, 06 February 2016 time 19:00

venue

Towarzyska Kafe
Poznańska 12, 85-129 Bydgoszcz

promotor

BIG idea

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Fri, 05 feb 2016 23:59

15 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Sat, 06 feb 2016 16:00

20 PLN

Sold out 

📄Zaburzenia w Bydgoszczy

Zaburzenia ruszają w trasę!

Godz: 19:00, koncert: 20:00

Kuba Witek:

Urodzony w Krakowie, wychowywał się w Kielcach. Rocznik '83.

MC, tekściarz, filmowiec, podróżnik. Absolwent University of Central Lancashire na kierunku music production.

Lider wielu inicjatyw muzyczno-multimedialnych m.in. projektu 'Muzyka Miasta' będącego fuzją młodego pokolenia kieleckich muzyków jazzowych i hip-hopowców. Uczestnik wielu wymian młodzieżowych na terenie całej Europy.

Po pseudonimem 'Tusz Na Rękach' nagrał do tej pory 5 albumów oraz dwie EP-ki. Pierwsza solowa płyta - 'Get Fejm Or Die Tryin' - stworzona wraz z duetem producenckim Voskovy, przez wielu uważana była za hip-hopowy debiut 2010, znajdując się na wysokich pozycjach w rankingach i podsumowaniach tego roku, pomimo, że była wydana i sprzedawana niezależnie, przez świeżo założony label Kuby - Gruby Kot Records.

Jego solową dyskografie zamyka album 'W Brzuchu Bestii' wydany w 2013 roku nakładem wrocławskiej wytwórni URBANREC, za którego produkcję muzyczną odpowiadali - Szatt & Donatan.

Współzałożyciel projektu 'Zaburzenia', w ramach którego powstały dwa albumy: 'Sny w których ginę' (2014, zaburzenia.com) oraz 'Igły' (2015, zaburzenia.com).

W 2015 roku napisał swoją pierwszą powieść quasi-biograficzną pt. 'Re:tusz'. Prowadzi również blog, na którym dzieli się swoimi spostrzeżeniami o otaczającej nas rzeczywistości - https://medium.com/@kubawitek

Łukasz 'Szatt' Palkiewicz:

Urodzony w Raciborzu. Rocznik '90.

Jeden z najzdolniejszych producentów muzyki elektronicznej młodego pokolenia. Mistrz Polski w kategorii 'Live act' z 2013 roku. Autor dwóch świetnie przyjętych albumów 'Future Voices' (2013, self-release) oraz 'Bloom' (2015, Flirtini Records). Pierwszy singiel z tego ostatniego pt. 'I Guess my brother got shot' z gościnnym udziałem wokalisty Vito, można było usłyszeć m.in. w radiowej Trójce oraz Czwórce.

Szatt wyprodukował również utwór 'For U', który znalazł się na kompilacji #thisISventilator wydanej z okazji 25 urodzin modelu Reebok Ventilator.

Jego produkcje można usłyszeć na wielu płytach artystów z różnych gatunków muzycznych - https://soundcloud.com/szatt

Dzielił scenę z gwiazdami światowej muzyki m.in. z Taylorem McFerrinem (synem legendarnego Bobbyego McFerrina), Lapaluxem, IAMNOBODY, jak również z polskimi artystami t.j. Paulina Przybysz z zespołu Sistars, Envee, Kixnare czy Nights Marks Electric Trio.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety na koncerty Zaburzenia

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK