Biletomat Clubbing Karawana: Julian Perez (Girada Unlimited / Fathers & Sons)

Clubbing: Karawana: Julian Perez (Girada Unlimited / Fathers & Sons)

Tickets for clubbing

Karawana: Julian Perez (Girada Unlimited / Fathers & Sons)

date

Sat, 18 May 2019 time 23:00

venue

Projekt LAB
Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań

promotor

Karawana

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Wed, 17 apr 2019 23:59

20 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Fri, 17 may 2019 23:59

25 PLN

Sold out 

📄Karawana: Julian Perez w Projekt LAB

Julian Perez (Girada Unlimited / Fathers & Sons), Dawid Sieradzki (Karawana), Exilim (Karawana), Vladimir Kozakov (Karawana), Genique, Martin Schmit, minimalico, Saxone


Sezon nieciekawej aury w totalnej pełni, ale mamy już na co czekać. Wraz ze słonecznymi dniami przybędzie do nas gość, którego płytami wypełnione są nasze kejsy. Doceniamy go nie tylko za rodzaj muzyki, którą gra i produkuje, ale także za podejście do procesu twórczego oraz „biznesu” muzyki elektronicznej. Skupiony na jakości, cierpliwy, niesamowicie precyzyjny w swym działaniu, hiszpański DJ i producent Julian Perez będzie prowadził naszą majową karawanę 18.05 w Projekt LAB.

Od lat zakochani w produkcjach jego wyłącznie winylowego labelu Fathers and Sons Productions, którego działalność zakończył świetnym, debiutanckim albumem „Solemnity”, z ciekawością obserwujemy jego kolejne projekty z nową, także wierną czarnemu krążkowi oficyną Girada Unlimited. Na obydwóch labelach prócz twórczości samego Pereza znajdziecie kawałki takich artystów jak S.A.M., Malin Genie, Livio & Roby czy Franco Cinelli. Uwielbiamy jego sety, produkcje, zarządzanie labelem więc czego chcieć więcej. Julian to cierpliwy podróżnik, który doskonale wie, że trzeba przejść drogę przez noc, aby doczekać upragnionego świtu. A ty już wiesz?

Line-up:

Main:
JULIAN PEREZ (Girada Unlimited / Fathers & Sons)
Dawid Sieradzki (Karawana)
Exilim (Karawana)
Vladimir Kozakov (Karawana)

Bar:
Genique
Martin Schmit
minimalico
Saxone

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK