Biletomat Clubbing Rave Order: The Horrorist

Clubbing: Rave Order: The Horrorist

Tickets for clubbing

Rave Order: The Horrorist

date

Fri, 31 May 2019 time 23:59

venue

Schron
Kościuszki 68, 61-818 Poznań

promotor

MG ART

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Wed, 29 may 2019 15:32

30 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Fri, 31 may 2019 20:00

40 PLN

Sold out 

📄The Horrorist w Schronie!

The Horrorist, Abu Zeinah, Zariush, Michał Gutkowski, Rezonal Sound System - Plebs & Krypt

Line up:

The Horrorist (Things To Come / [aufnahme + wiedergabe] - USA/Berlin)
https://soundcloud.com/thingstocome

Olivier Chesler aka The Horrorist jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych artystów muzyki elektronicznej. W swojej 20-letniej karierze wydał 5 albumów (ostatni pt. ‘Separate Dimensions’ ukazał się na początku roku nakładem Aufnahme + Wiedergabe) oraz ponad 80 EP i singli, na czele z “One Night in NYC”, które stało się swego rodzaju hymnem podziemnej sceny i zapewniło Horroristowi zasłużoną rozpoznawalność.
Jako prawdziwy artysta Olivier nieustannie szuka nowych środków wyrazu łącząc songwriting z maszynowymi bitami, agresywnymi partiami syntezatorów oraz futurystycznymi efektami, tworząc muzykę, która oscyluje wokół techno, EBM'u, punk i noise'u. Jego live act to pełen ekspresji występ, w którym za pomocą wokalu wchodzi w interakcje z publiką prezentując swoją muzykę w połączeniu z wizualizacjami oraz specjalnymi przebraniami.

Abu Zeinah (Behind The Stage / Warszawa)
https://soundcloud.com/abuzeinah

Kamil Abu Zeinah - Warszawski dj i producent, członek kolektywu Behind The Stage, który świętował niedawno swoje pierwsze kasetowe wydawnictwo (BTS 001). W swoich produkcjach, które prezentuje w formie żywiołowego live actu, eksploruje różne odcienie techno, minimalu i EBM’u, zabarwione ostatnio coraz mocniej rave’owymi, agresywnymi dźwiękami.

Zariush (Projekt LAB, Verzerrung / Poznań)
https://soundcloud.com/zariush

Zariush - pół człowiek, pół dj. Rezydent i promotor Projekt Lab. Niekwestionowany książe EBM’u w polsce, który popularyzuje dzięki cyklowi imprez Verzerrung. W swoich setach łączy brudne, kwaśne i rolandowe techno z industrialnymi brzmieniami, gitarowymi riffami i EBM'owymi piosenkami. Naszym zdaniem nie ma lepszego dja w polsce, który mógłby otworzyć tę noc!

Michal Gutkowski (Rave Order / Poznań)
https://soundcloud.com/michalgutkowski

Pochodzący z Poznania dj, producent i promotor. Jego muzyka to wielowątkowa podróż przez futurystyczną krainę pełną przesterowanych rytmów, dynamicznych basów oraz niepoprawnych melodii. Kapitan Rave Ordero’wej załogi, który odpowiedzialny będzie tej nocy za sprowadzenie nas bezpiecznie swoim setem na ziemię po całonocnych lotach.

Rezonal Sound System (PLEBS & Krypt)

Grupa przyjaciół tworzących wspólnie wytwórnie Rezonal. Celem Rezonalu jest promocja wyjątkowego brzmienia techno prezentowanego scenie na vinylowych 12”. Do tej na wytwórni ukazały się dwie EPki autorstwa Krypta oraz Eastern Renaissance. Trzecie wydawnictwo jest już w drodze, a odpowiedzialny jest za nie duet PLEBS. Panowie opanują na całą noc swoim hipnotycznym brzmieniem barowa salę, dając oddech od agresywniejszych brzmień na głównym parkiecie.

A podczas imprezy:

Bądź miły
Słuchaj muzyki
Tańcz jak lubisz
Nie obmacuj dziewczyn
Nie pal na parkiecie
Dziel się wodą
Baw się dobrze
Rejvuj! :)

Kup bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK