Biletomat Bilety Kolekcjonerskie RONI SIZE – NEW FORMS LIVE

Clubbing: RONI SIZE – NEW FORMS LIVE

Tickets for clubbing

RONI SIZE – NEW FORMS LIVE

date

Thu, 08 March 2018 time 20:30

venue

Tama
Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań

promotor

Go Ahead

Tickets


Standard

I PULA

available to
Wed, 07 mar 2018 23:59

89 PLN

Sold out


Standard

II PULA

available to
Thu, 08 mar 2018 17:00

100 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Roni Size w poznańskiej Tamie!

Roni Size live

19:30 wejście
20:30 start

Agencja Go Ahead zaprasza na występ live Roni Size! Artysta zagra 8 marca w poznańskim klubie Tama!
Fanom brzmień drum’n’bass tego muzyka z pewnością nie trzeba przedstawiać. To jeden z założycieli Full Cycle Records, znany ze współpracy przede wszystkim z DJ Krustem, z którym tworzyć zaczął w 1992 roku.
W twórczości Roni Size słychać wpływy zarówno jamajskich korzeni, jak i undergroundowej młodości, mocno związanej z hip-hopem. Pod szyldem własnej wytwórni wydał serię klubowych singli (m.in. „Jazz Note”, „Timestrech”), które do dziś grane są przez wielu DJ-ów na całym świecie. W 1997 roku, tworząc wraz z innymi muzykami grupę Roni Size Reprazent pod szyldem Takin Loud wydał przełomowy krążek „New Forms”, za który otrzymał prestiżową nagrodę Mercury Prize. Album sprzedał się w ponad półmilionowym nakładzie, a grupa zaczęła koncertować na całym świecie z live bandem (perkusistą, basistą i parą wokalistów). Fantastyczne występy na żywo przyniosły im ogromny sukces, co pociągnęło za sobą zaproszenia na najważniejsze muzyczne festiwale.

https://www.youtube.com/watch?v=cwI0gbGEyuI

W 2017 Roni Size zagra europejską trasę, na której świętować będzie dwudziestolecie albumu „New Forms”. Koncert w poznańskiej Tamie będzie jedynym występem artysty na tej trasie w Polsce.

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.