Biletomat Pop / Rock Poznań Happysad

Pop / Rock: Happysad

Tickets for Pop / Rock

Happysad

date

Fri, 08 November 2019 time 18:00

venue

Tama
Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań

promotor

Live Nation Sp. z o.o.

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Miejsce stojące

I PULA

available to
Thu, 07 nov 2019 23:59

75 PLN

Sold out


Miejsce stojące

II PULA

available to
Fri, 08 nov 2019 15:43

85 PLN

Sold out


Gallery (zoom)





 

📄Happysad w poznańskiej Tamie!

Happysad

 

Otwarcie bram: 18:00

Happysad powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej, od lat jest to jeden z najpopularniejszych zespołów z gatunku rocka alternatywnego w Polsce. Zespół ma na koncie ponad 1000 koncertów w całym kraju. Popularność zdobywają w każdej grupie wiekowej, co przekłada się na ich sukcesy. Mają na koncie płyty, które pokryły się platyną, jak i złotem.

W lipcu 2004 r. ukazał się debiutancki album zespołu „Wszystko jedno”. Utwór z tej płyty „Zanim pójdę” był grany w wielu rockowych rozgłośniach radiowych, osiągając wysokie miejsca na polskich listach przebojów. Wszystkie kolejne albumy osiągały rekordy w sprzedaży oraz zyskały szerokie grono odbiorców.

W 2014 roku nagrał album “Jakby nie było jutra”, który w październiku 2014 r. zadebiutował na 1 miejscu OLIS, spotkał się z bardzo dobrymi recenzjami i w ciągu miesiąca zyskał status złotej płyty. Kolejna płyta zespołu „Ciało obce” ukazała się 10 lutego 2017 r, a albumowi towarzyszy 11 wideoklipów zrobionych przez ekipę SKY Piastowskie, które w ciągu roku od premiery zgromadziły ponad 10 milionów wyświetleń.

20 maja 2019 r. premierę miał singiel i teledysk „Cały” - utworu zapowiadającego 8. płytę zespołu Happysad, której premiera została zapowiedziana na wrzesień 2019 r. Autorem tekstu jest wokalista zespołu Jakub Kawalec, a produkcją zajął się Marcin Bors/Fonoplastykon.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety na koncerty Happysad Bilety Kolekcjonerskie









Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK