Biletomat Pop / Rock Helms Alee - koncert odwołany

Pop / Rock: Helms Alee - koncert odwołany

Tickets for Pop / Rock

Helms Alee - koncert odwołany

date

Wed, 29 April 2020 time 20:00

venue

Pod Minogą
Nowowiejskiego 8, 61-647 Poznań

promotor

Winiary Bookings SC

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Bilet podwójny

Bilet podwójny

available to
Tue, 10 mar 2020 12:00

49 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Tue, 10 mar 2020 12:00

49 PLN

Sold out


Bilet potrójny

Bilet potrójny

available to
Tue, 10 mar 2020 12:00

60 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Wed, 18 mar 2020 14:30

60 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄UWAGA - koncert ODWOŁANY!

Helms Alee


Niespełna rok po wydaniu bardzo dobrze przyjętego albumu „Noctiluca” Helms Alee wyrusza na tournée po Starym Kontynencie! Amerykanie ze stajni Sargent House, czyli jednej z największych w ostatnich latach wytwórni z muzyką alternatywną, pod koniec kwietnia zawitają do poznańskiego Klubu Pod Minogą.

„Noctiluca”, czyli ostatnie wydawnictwo zespołu, to płyta skomponowana w tradycyjny dla Helms Alee sposób: połączenie sludge’owych riffów, nietypowych dźwięków oraz hałaśliwych eksperymentów spotyka się tutaj ze wzniosłymi melodiami. Przez tę rzadko spotykaną mieszankę Amerykanie zapracowali na status zespołu unikalnego, na co szybko uwagę zwróciła kalifornijska wytwórnia Sargent House (związana m.in. z Chelsea Wolfe, Russian Circles, Brutus), która oprócz najnowszego krążka wydała jeszcze dwa poprzednie materiały tria: „Sleepwalking Sailors” (2014) oraz „Stillcide” (2016). Parę dni przed koncertem w Poznaniu Helms Alee wystąpi na prestiżowym festiwalu Roadburn w Tilburgu, gdzie zostali zaproszeni przez kuratorkę jednej ze scen, Emmę Ruth Rundle. Brzmienie zespołu jest często opisywane jako tajemnicze, magiczne lub też „dające światło w ciemności”. Jak jest naprawdę? Przyjdź i przekonaj się już pod koniec kwietnia w Poznaniu!

FFO: Torche, Mutoid Man

Bilety promocyjne "Podwójny"/"Potrójny" są dostępne do 10.03.2020 r. i pozwalają na wejście dwóch/trzech osób na wydarzenie.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie Wydarzenia Odwołane

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK