Biletomat Pop / Rock Otava Yo - Kraków

Pop / Rock: Otava Yo - Kraków

Tickets for Pop / Rock

Otava Yo - Kraków

date

Tue, 16 November 2021 time 20:30

venue

Kwadrat
Stanisława Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków

promotor

Progresja

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

available to
Mon, 15 nov 2021 23:59

90 PLN

Sold out


Standard

II Pula

available to
Tue, 16 nov 2021 15:00

100 PLN

Sold out 

📄Otava Yo w Kwadracie!

Otava Yo


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Wejście - 19:00
Start koncertu - 20:30

Otava Yo to bezsprzecznie zespół jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Doświadczeni muzycy folkowi postanowili stworzyć nieco mniej poważny niż zwykle projekt muzyczny, nie rezygnując przy tym z tradycyjnych, rosyjskich dźwięków. W efekcie powstała formacja balansująca na granicy rozrywki i odniesień historycznych!

Wielomilionowe odsłony klipów i kilka bardzo dobrze przyjętych płyt są dowodem na to, że folk nie umarł a wręcz ma się bardzo dobrze! Muzycy grają na tradycyjnych instrumentach, dzięki czemu słuchacz może zanurzyć się w unikalnych, niesłyszanych często dźwiękach i chłonąć je bez ograniczeń. Przy czym wszystko to okraszone jest wspaniałym poczuciem humoru!

Już oglądanie teledysków Otava Yo jest świetną zabawą, ale dopiero na żywo w pełni można doświadczyć niesamowitej atmosfery, która bije od zespołu na każdym kroku. Serdecznie zapraszamy do zrobienia sobie tej przyjemności i odwiedzenia koncertów w Warszawie lub Krakowie!

Kup bilety już dzisiaj na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na Otava Yo