Biletomat Recreation Poznań Noc Saunowa - męsko damska rzecz

Recreation: Noc Saunowa - męsko damska rzecz

Tickets for

Noc Saunowa - męsko damska rzecz

date

Sat, 24 February 2018 time 19:00

venue

Termy Maltańskie
ul. Termalna 1, 61-028 Poznań

promotor

Termy Maltańskie Sp. z o.o.

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

available to
Sat, 24 feb 2018 17:00

99 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄24 lutego powracamy do Świata Saun z kolejną nocą saunową!

W nocy z soboty na niedzielę zespół Świata Saun zaprasza do relaksu i zabawy w klimatach damsk0 – męskich. Nasi saunamistrzowie przedstawią słynne duety i pary znane z filmów, książek, bajek i z historii. Przeniesiemy się w czasie, by poznać historię Zbyszka, Danusi i Jagienki. Przeżyjemy wspólnie romans Romeo i Julii oraz będziemy świadkami intryg Pana i Pani Smith. W programie znajdą się wyjątkowe choreografie mistrzów ceremonii i naturalne aromaty z całego świata.

Noc saunową rozpocznie seans o godzinie 19:00, ostatni odbędzie się o północy. Strefa Świata Saun będzie otwarta aż do godziny 1:00, nie tylko dla uczestników nocy saunowej, ale dla wszystkich gości strefy.

Aby uczestniczyć w pokazach w ramach nocy saunowej należy kupić specjalny bilet w cenie 99 zł. W ramach biletu można skorzystać z aż 14-godzinnego pobytu w Świecie Saun oraz pozostałych strefach Term Maltańskich (Aquapark i Baseny Sportowe). Każdy z gości otrzyma powitalne piwo (do wyboru także w wersji bezalkoholowej). Wszystkie seanse pokazowe odbędą się w saunie zewnętrznej Panorama.

Zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie. Emocje i gorąca atmosfera gwarantowane.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK