Biletomat Hip Hop / Rap Malik Montana "Adwokat Diabła" | Koncert Premierowy

Hip Hop / Rap: Malik Montana "Adwokat Diabła" | Koncert Premierowy

Bilety na Hip Hop / Rap

Malik Montana "Adwokat Diabła" | Koncert Premierowy

termin

So, 05 sierpnia 2023 godz. 20:00

miejsce

Opera Leśna
ul. Stanisława Moniuszki 12, 81-829 Sopot

organizator

L2L


 

📄Kup bilet na premierowy koncert Malika Montany "Adwokat Diabła", już 5 sierpnia w Sopocie!

Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 MALIK MONTANA
„ADWOKAT DIABŁA”
KONCERT PREMIEROWY

5.08 / SOPOT
OPERA LEŚNA

Król hitów jest tylko jeden i nazywa się MALIK MONTANA! Artysta powraca z koncertem premierowym na deskach legendarnej Opery Leśnej. To niepowtarzalna szansa na imponujące wybrzmienie ze sceny jednej z najlepszych raperskich płyt ostatnich lat - „Adwokata Diabła”. 

5 sierpnia w Sopocie spotykają się wszyscy fani rapu trzymający rękę na pulsie najgorętszych trendów. Celebrujemy sukces artysty, który bije kolejne rekordy popularności jako jeden z najważniejszych współczesnych polskich raperów. 

Energia, charyzma, gorąca fala hitów, naładowany bitami letni vibe w nadmorskim kurorcie… Przed nami koncertowe show, które przejdzie do historii.

Będą nas tysiące!

Po zawojowaniu polskiego rynku muzycznego i kilkunastu hitach ze szczytu list przebojów pozycja MALIKA jest niepodważalna. „Adwokat Diabła” udowadnia, że szeroka współpraca z gwiazdami z różnych zakątków globu jest możliwa, gromadząc imponującą grupę muzycznych przyjaciół. Album jest wynikiem współpracy z czołowymi raperami z USA i Europy - z NLE Choppa, Fivio Foreign, Luciano, Lacrim, Headie One, Baby Gang i Skinny Flex. Nie zabrakło też rodzimych akcentów i współpracy m.in. z Quebonafide oraz Soblem.

5.08 / Sopot / Opera Leśna - save the date!

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie