Przejdź do głównej treści strony

Jak to działa?

Najciekawsze wydarzenia

Na stronie głównej serwisu Biletomat.pl znadziesz najbliższe oraz najciekawsze wydarzenia, na które możesz kupić bilety.

Wystarczy kliknąć przycisk KUP BILET, by przejść do formularza zamówienia.

Wyszukiwanie wydarzeń

Możesz również łatwo znaleźć interesujące Cię wydarzenie, korzystając z wyszukiwarki. Wpisz w polu wyszukiwania nazwę imprezy, miasto lub nazwisko artysty, by wyświetlić pasujące wydarzenia. Korzystając z filtra możesz wyświetlić wydarzenia z wybranego przez Ciebie miasta, odbywające się w określonym czasie.

Zamawianie biletów

Zanim rozpoczniesz proces składania zamówienia, zapoznaj się z regulaminem Biletomat.pl i zaakceptuj jego postanowienia. Następnie wybierz rodzaj biletu i ilość zamawianych biletów za pomocą strzałek.

W zależności od wydarzenia oraz czasu pozostałego do jego rozpoczęcia mogą być dostępne różne rodzaje biletów: "eTicket", "eTicket + smsTicket" i "Bilet papierowy". Kliknij DALEJ by przejść do kolejnego kroku.

UWAGA! Na złożenie zamówienia masz 15 minut. Jęsli w tym czsie nie ukończysz wszystkich kroków, zamówienie zostanie automatycznie anulowane, a zarezerwowane przez Ciebie bilety wrócą do puli.

W drugim kroku podaj swoje dane: imię i nazwisko, adres email oraz numer telefonu w formacie +48 000000000. Upewnij się, że wpisane dane są prawidłowe.

UWAGA! Zwróć szczególną uwagę na adres email, gdyż w przypadku podania błędnego maila nie otrzymasz wiadomości z linkami do kupionych biletów. Nie będziesz mógł się też zalogować, aby sprawdzić stan zamówienia i pobrać bilety bezpośrednio ze strony. W razie problemów z otrzymaniem maili z Biletomat.pl, w pierwszej kolejności sprawdź skrzynkę SPAM.

Wybierz rodzaj płatności. Do wyboru masz "Szybką płatność" oraz "Przelew tradycyjny". Jeśli zdecydowałeś się na szybką płatność, wybierz swój bank z listy na dole. Po kliknięciu w przycisk ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE zostaniesz przekierowany na stronę banku. Jeżeli wybrałeś przelew tradycyjny, kliknięcie powyższego przycisku spowoduje wyświetlenie numeru konta i krótkiej instrukcji jak opłacić zamówienie.

Płatność

Na stronie banku postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Po zakończeniu płatności zostaniesz przekierowany z powrotem do Biletomat.pl, gdzie zobaczysz status swojego zamówienia.

UWAGA! Większość transakcji realizowanych przez PayU dokonywana jest natychmiast, jednak może się zdarzyć, że w podsumowaniu zamówienia będzie widniał status "Oczekuje na zapłatę", co oznacza, że czekamy na potwierdzenie przez bank Twojej płatności. Zazwyczaj trwa to kilka minut.

Jeśli zdecydowałeś się na płatność przelewem tradycyjnym to oprócz instrukcji na stronie internetowej, otrzymasz też email z wszelkimi danymi niezbędnymi do dokonania przelewu.

UWAGA! Wpływ środków na konto w przypadku przelewu tradycyjnego musi nastąpić w ciągu 3 dni roboczych, licząc od daty złożenia zamówienia oraz maksymalnie do ostatniego dnia roboczego poprzedzającego rozpoczęcie wydarzenia do godziny 16:00.

Twoje bilety

Kiedy tylko środki wpłyną na nasze konto, otrzymasz wiadomość mailową, zawierającą linki do wydruku biletów. Bilety będą dostępne również w sekcji MOJE BILETY dostępnej po zalogowaniu się na stronie oraz poprzez stronę Statusu zamówienia.

W przypadku zakupu większej ilości biletów na dane wydarzenie w ramach jednego zamówienia, na każdym z biletów będzie widniało imię i nazwisko zamawiającego. Podstawą weryfikacji biletu na bramce są kody biletu, a nie dane osobowe zamawiającego.

Logowanie i rejestracja

Posiadanie konta użytkownika na Biletomat.pl umożliwi Ci łatwy i wygodny dostęp do wszystkich Twoich biletów, które w każdej chwili możesz wydrukować.

Konto możesz założyć poprzez formularz rejestracji. Możesz też skorzystać z opcji "Zapamiętaj", dostępnej w podsumowaniu zamówienia.

W celu zalogowania się na swoje konto, kliknij w "Zaloguj" na stronie głównej Biletomat.pl, a następnie podaj swój adres email lub login oraz hasło.