Przejdź do głównej treści strony

Procedura zakupu

Etap pierwszy

Wybierz wydarzenie, a następnie określ rodzaje i ilość biletów, sposób płatności oraz metodę doręczenia biletu. Teraz wprowadź tylko swoje dane osobowe i złóż zamówienie.

Potwierdzenie przyjęcia zamówienia otrzymasz e-mailem.

Etap drugi

Jeśli wybrałeś płatność przelewem tradycyjnym, wszystkie niezbędne dane wyślemy na Twoją skrzynkę. Pamiętaj, że wpłata środków nasze konto bankowe musi nastąpić w ciągu 24h. Po tym terminie zamówienie zostanie automatycznie anulowane.

Etap trzeci

Po wpływie środków na nasze konto, Twoje zamówienie zostaje natychmiast zrealizowane, a bilety wysłane zgodnie z wybraną wcześniej metodą dostarczenia (link do wydruku biletów na skrzynkę e-mail, link do smsTicket na Twój numer telefonu).

Etap czwarty

W przypadku zapłaty za bilety usługą PayU, zamówienie realizowane jest na bieżąco w tym samym dniu, chyba że dany bank nie realizuje płatności online.

Etap piąty

Status Twojego zamówienia można sprawdzic klikając w odpowiedni link zawarty w mailu potwierdzającym zamówienie lub też na stronie status zamównienia po podaniu kodu zamówienia oraz adresu email.

Rejestracja i logowanie

Posiadanie konta użytkownika na Biletomat.pl umożliwi Ci łatwy i wygodny dostęp do wszystkich Twoich biletów, które w każdej chwili możesz wydrukować.

Konto możesz założyć poprzez formularz logowania

Drugim sposobem założenia konta jest skorzystanie z opcji Zapamiętaj, dostępnej w podsumowaniu zamówienia. W celu zalogowania się na swoje konto, kliknij Zaloguj na stronie głównej Biletomat.pl, a następnie podaj swój adres e-mail/login i hasło.

Rodzaje biletów

eTicket
bilet przeznaczony do samodzielnego wydruku w formacie A4 na domowej drukarce. Znajdują się na nim imię i nazwisko osoby zamawiającej oraz unikalne kody: kreskowy oraz skrócony. Weryfikacja biletów odbywa się na podstawie kodów.
SMS-Ticket
bilet elektroniczny, który można zapisać w pamięci telefonu komórkowego lub tabletu. Nie wymaga drukowania, a kasowanie odbywa się bezpośrednio z ekranu LCD. Znajdują się na nim imię i nazwisko osoby zamawiającej oraz unikalne kody: kreskowy oraz skrócony. Weryfikacja biletów odbywa się na podstawie kodów.
Bilet papierowy
tradycyjny bilet dostarczany już w formie wydrukowanej. Znajdują się na nim imię i nazwisko osoby zamawiającej oraz unikalne kody: kreskowy oraz skrócony. Weryfikacja biletów odbywa się na podstawie kodów.