Biletomat electronic ABORDAŻ! - letni cykl imprezowy

electronic: ABORDAŻ! -  letni cykl imprezowy

Tickets for electronic

ABORDAŻ! - letni cykl imprezowy

date

Sat, 06 July 2019 time 22:30

venue

Bałtyk
Roosevelta 22, 60-829 Poznań

promotor

Mus bar & view

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Thu, 04 jul 2019 13:59

20 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Sat, 06 jul 2019 20:00

25 PLN

Sold out


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄ABORDAŻ! sobota 06.07 na 15. piętrze Bałtyku!

Bartes, Pete Grace, Mieczyk on SAX

 

Instytut meteorologii ostrzega: wysoka fala nadchodzi. Bałtyk zaleje Poznań wzburzonymi falami muzyki elektronicznej! W każdą sobotę wakacji rusza wyjątkowy rejs, aż po miejski horyzont. Wakacyjny kompas imprezowy wskaże Wam drogę do wyjątkowego rooftopu.

Druga odsłona Abordaż - letni cykl imprezowy należeć będzie do Bartesa i gości wakacyjnej odsłony "This Is My House" - Pete Grace i saksofonisty Mieczyka.

Tylko u nas zachwyci Was pełna panorama miasta i wschód słońca widziany z najwyższego dostępnego w Poznaniu tarasu widokowego.

Gwarantujemy, że u nas każdy wilk morski znajdzie coś dla siebie, nieważne czy jesteś syreną, rusałką, piratem, bosmanem czy sternikiem. ABORDAŻ to rozrywka na 10 w skali Beauforta!

✯ ✯ ✯
06.07 (sobota)
Start: 22:30

Bartes
Pete Grace
Mieczyk on SAX
tancerki & costumes: Maria Kompf Fashion Styling

✯ ✯ ✯

ABORDAŻ – nowy cykl imprez z muzyką elektroniczną, na które zaprosiliśmy poznańskich djów oraz artystów z innych miast. Z naszymi muzycznymi bosmanami będziecie mogli bawić się na dużym parkiecie oraz na mniejszej sali na odkrytym tarasie! Każdy klubowy pirat z pewnością doceni zalety naszego rooftopu - widok na Poznań z każdej strony oraz - dla doświadczonych wilków morskich - możliwość obejrzenia wschodu słońca z najwyższego tarasu widokowego w naszym mieście.

Imprezowy MUS Na Lato zaskoczy Was też zupełnie innym wystrojem. Na Bałtyku obowiązują tylko akcenty marynistyczne! Postaraliśmy się, by scenografia pozwoliła Wam totalnie odpłynąć. Liczymy na to, że żadne koło ratunkowe nie będzie nikomu potrzebne.

Abordaż - wszyscy na pokład!
Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

ABORDAŻ! - letni cykl imprezowy

Bilety na ABORDAŻ!