Chat with us, powered by LiveChatBiletomat electronic Apel: Fabrizio Lapiana, Conrad Van Orton, Pris & K-Wax showcase

electronic: Apel: Fabrizio Lapiana, Conrad Van Orton, Pris & K-Wax showcase

Tickets for electronic

Apel: Fabrizio Lapiana, Conrad Van Orton, Pris & K-Wax showcase

date

Sat, 28 March 2020 time 23:59

venue

Schron
Kościuszki 68, 61-818 Poznań

promotor

Schron

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Mon, 23 mar 2020 14:56

20 PLN

Sold out 

📄Zapraszamy na na Apel!

Conrad Van Orton (CVO), Pris, Fabrizio Lapiana, Elvira i Oryeh, Juerga, Theo Kojak

 

APEL! Wszyscy do Schronu!
Ogłaszamy kolejne techno święto, w którym usłyszycie undergroundowych DJów reprezentujących jedne z najlepszych wytwórnii, zobaczycie wyjątkową oprawę świetlną oraz poczujecie magię naszego klubu.

Tym razem łączymy siły z lokalnym sklepem i kawiarnią K-wax, która w krótkim czasie zyskała sobie grono sympatyków zarówno płyty winylowej jak i dobrej kawy. Tej nocy usłyszymy ich rezydentów Elvira oraz Oryeha. Zapraszamy do K-wax na before przed imprezą, na której wybierzemy skład djski na open decki, a być może także spotkamy się z niektórymi artystami. Wklejajcie swoje sety na wallu wydarzenia, przesłuchamy i zaprosimy do występów tych, którzy najbardziej się nam spodobają. Ilość like pod postami będzie miało ważne, ale nie kluczowe znaczenie.

LINE-UP:

Conrad Van Orton (CVO), połówka duetu Symmetrical Behaviour, którą tworzy z VSK. Włoch od lat osadzony w Berlinie i przesiąknięty kulturą miasta. Miłośnik zarówno dopieszczonych setów jak i modularnych LIVE’ów. Kojarzony z kultową brytyjską Soma Records, prowadzoną przez duet Slam. Jego przestrzenne techno można znaleźć także w katalogach Attic czy Modularz.

Pris z Wysp Brytyjskich do Berlina przeprowadził się parę lat temu. Znalazł tutaj wsparcie innego brytyjczyka Shifteda, który zapisał go do swojej wytwórni Avian. Ma na koncie sety zarówno w kultowym Berghain, Tresorze w Azji i Ameryce Południowej. Jego ostatnie wydanie to totalna bomba na Non Series, dzielona z innym mistrzem atmosferycznego techno - Luigi Tozzi.

Fabrizio Lapiana drugi z Włochów w składzie, który od jakiegoś czasu mieszka w stolicy Niemiec. Szef oficyny Attic, który oprócz naszego drugiego gościa wydaje również muzykę Neela czy Claudio PRC. Mistrz budowania klimatu, jego produkcje to mocny groove, przełamany zmysłową melodią oraz wyjątkowym klimatem.

Elvira i Oryeh - panowie reprezentują wspomniany K-wax, w którym promują ambitną elektronikę na winylowym nośniku. Obaj znani z doskonałej selekcji oraz wyczuciu parkietu, który reaguje na każdy ich takt. Panowie w formułach solowych setów wystąpią na dolnej scenie jako kuratorzy Filtrowni.

Juerga - szef agencji bookingowej Urbanum, booker klubu Schron, od 6 lat związany z Berlinem. Jego mocna selekcja i pieczołowicie dopracowane mixy to wizytówka 17 letniej kariery.

Theo Kojak - rezydent klubu Schron, miłośnik zarówno ostrego techno jak i pulsującego house. Jego płytoteka zaskakuje świeżością oraz nieszablonowym podejściem do setów, które porywają w długi niekończący się ekstatyczny taniec.

Gramy zróżnicowanie, do późna, dając Wam to co Schon ma w sobie najlepszego. Apel to wizytówka naszego miejsca, które chcemy Wam pokazać w najlepszej możliwej odsłonie!

Zasady:
No photo
- be nice
- Selekcja
- dress casual ( or weird, have Your own style)

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety Kolekcjonerskie