Biletomat Clubbing Catz'n'Dogz | Monkey Shoulder w Niebie

Clubbing: Catz'n'Dogz | Monkey Shoulder w Niebie

Tickets for clubbing

Catz'n'Dogz | Monkey Shoulder w Niebie

date

Fri, 04 February 2022 time 22:30

venue

Niebo
Nowy Świat 27/21, 00-029 Warszawa

promotor

NIEBO

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

available to
Fri, 04 feb 2022 22:00

50 PLN

Sold out 

📄Kup bilet na Catz'n'Dogz 4 lutego w Niebie!

Catz’n’Dogz, Ola Teks, Kovvalsky, Foxall


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Przyjaciele oraz partnerzy w muzycznej produkcji – Grzegorz Demiańczuk i Wojtek Tarańczuk tworzący house’owy zespół Catz'n'Dogz są niewątpliwie od lat jednym z najgorętszych muzycznych, polskich towarów eksportowych.

Tym razem, premierowo, pod patronatem Monkey Shoulder, zaprezentują nastrojową i bardzo nietypową jak na ten duet płytę , wyprodukowaną w trakcie lockdownu. Kreatywność C’ND znalazła swoje ujście pod postacią nagrania znakomitego, unikalnego w brzmieniu albumu „Moments”, w którym zabiorą słuchaczy w podróż przez samoświadomość, naładowaną emocjami - wykorzystując łagodne, downtempowe wibracje, aby przezwyciężyć trudny czas globalnego kryzysu.

Catz'n'Dogz są obecni na globalnej scenie muzycznej od 15 lat -przez ten czas pojawiali się na okładkach prestiżowych magazynów takich jak Mixmag i DJ Mag Spain, wysokich miejscach w plebiscycie Resident Advisor Top 100 DJ, DJ Mag’s ‚Top 10 Albums’ i ‚Best Track’ na WMC Awards. Catz ‘N Dogz są bardzo mocno obecni w sieci. W Polsce, duet otrzymuje właściwie corocznie liczne nagrody od mediów (m.in. plebiscyt Munoludy na Muno.pl) oraz grywa w najlepszych klubach w kraju, takich jak warszawska Smolna, której są rezydentami. Bez względu na obecną sytuację na świecie, duet Catz ‚n Dogz nadal z pasją tworzy muzykę i nie poprzestaje na produkcjach. Mimo, że świat stoi w miejscu, polski duet wytrwale rozwija się i z pewnością nie traci nadziei! 

SCENA: NIEBO
Ola Teks
Kovvalsky
Catz’n’Dogz

SCENA: PIEKŁO
Foxall 

Wstęp 21+

Sponsorem imprezy jest Monkey Shoulder.
Rezerwacje stolików i miejsc siedzących przyjmujemy pod mailem: rezerwacje@klubniebo.pl

W evencie mogą uczestniczyć tylko osoby w pełni zaszczepione z certyfikatem Covid-19, ozdrowieńcy lub osoby z negatywnym wynikiem testu na Covid-19 (ważny max. 72 godz. przed koncertem).

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na Catz 'n Dogz!