Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Classical and film music Ciśnienie na muzykę - Maja Kleszcz "B.L.UES"

Classical and film music: Ciśnienie na muzykę - Maja Kleszcz "B.L.UES"

Tickets for Classical and film music

Ciśnienie na muzykę - Maja Kleszcz "B.L.UES"

date

Sat, 24 June 2023 time 19:00

venue

Akcelerator Kultury
Nowy Świat 2a, 62-800 Kalisz

promotor

Wieża Ciśnień

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.Standard

II Pool

Pool available after the pool is sold out:
Sat, 24 jun 2023 19:00

50 PLN

Buy ticket

Standard

II Pool

Pool available after the pool is sold out:
Sat, 24 jun 2023 19:00

40 PLN

Buy ticket


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie 

📄Kup bilet na koncert Mai Kleszcz, 24 czerwca w Kaliszu!Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***


Maja Kleszcz w Kaliszu z płytą “B.L.UES”! Koncert odbędzie się 24 czerwca o godz. 19:00, w ramach cyklu “Ciśnienie na muzykę”.
Album, za który wokalistka otrzymała nagrodę “Fryderyka” powstał z okazji obchodów 90’lecia urodzin Bogdana Loebla, wypełniony jest więc w całości tekstami mistrza.
Usłyszą Państwo zjawiskowe interpretacje “Kiedy byłem małym chłopcem”, “Modlitwy”, czy “Rzeki dzieciństwa” utworów Tadeusza Nalepy, a także teksty, które Loebl napisał specjalnie dla wokalistki, skąpane w muzycznej aranżacji Wojciecha Krzaka.
Pełno tu tego do czego Maja przyzwyczaja od lat. Wysmakowanych wokalnych odniesień do starego bluesa, jazzu i szacunku dla tego co najlepsze w stylu retro. 100-letnia gitara akustyczna, kontrabas, saksofon i perkusja trącana miotełkami by dopełnić brzmienia vintage…
Premiera koncertowa programu "B.L.UES" miała miejsce podczas 42 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu i współtworzyły ją animacje Mariusza Wilczyńskiego, którego charakterystyczna kreska zdobi okładkę płyty.
Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!