Chat with us, powered by LiveChatBiletomat electronic Claptone | Wrocław

electronic: Claptone | Wrocław

Tickets for electronic

Claptone | Wrocław

date

Fri, 03 June 2022 time 23:00

venue

Zaklęte Rewiry
ul. Krakowska 100, 50-427 Wrocław

promotor

TBA MUSIC

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Fri, 03 jun 2022 23:00

119 PLN

Sold out


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na Claptone 3 czerwca we Wrocławiu! UWAGA - zmiana miejsca i daty!

Claptone


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Claptone we Wrocławiu. Znamy nową datę imprezy! Po dwóch latach oczekiwań na nowy termin, w końcu możemy ogłosić, że Claptone wystąpi we Wrocławiu 3.06.2022! Artysta wystąpi w Zaklętych Rewirach, a supportować go będą Tommy Gustav i Loui, a także Deep Infect. Dziękujemy za ogromną cierpliwość i mamy nadzieję, że występ artysty w pełni wynagrodzi Wam czas oczekiwania na nową datę. Bilety zakupione dotychczas na imprezę z Claptonem w roli głównej, która miała się odbyć pierwotnie w Projekt Pralnia, zachowują ważność w nowej dacie.

LINE- UP:
23:00 - 1:00 Tommy Gustav b2b Loui
1:00 - 3:00 Claptone
3:00 - 5:00 Deep Infect

CLAPTONE:
Tego artysty nie trzeba nikomu przedstawiać. Choć enigmatyczny, zawsze schowany za maską, i tak zdobył międzynarodową rozpoznawalność. Dwukrotny laureat DJ Award w kategorii house - nagrody nazywanej Oscarami muzyki elektronicznej. Stały gość najważniejszych klubów i największych festiwali takich jak Rock in Rio, Lollapalooza czy belgijskiego Tomorrowland. W studiu idzie mu równie dobrze: tworzy chwytliwe, balansujące między techno i house’em kompozycje, ale równie często wciela się w rolę autora remiksów: współpracował dotąd z Depeche Mode, Disclosure, New Order i Gorillaz. Po znakomitym występie na Audioriver w 2018 roku, regularnie wraca do Polski. We Wrocławiu ostatecznie wystąpi 3.06.2022! 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

 

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na Claptone!

Wydarzenia Przeniesione

DZIEŃ DZIECKA