Chat with us, powered by LiveChatBiletomat electronic Document One | Wrocław TFR

electronic: Document One | Wrocław TFR

Tickets for electronic

Document One | Wrocław TFR

date

Sat, 22 April 2023 time 23:00

venue

Transformator
Tęczowa 57, 53-602 Wrocław

promotor

PBN Polska

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

1st Pool

available to
Fri, 21 apr 2023 23:59

40 PLN

Sold out


Standard

2nd Pool

available to
Sat, 22 apr 2023 23:00

50 PLN

Sold out


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na imprezę Document One, 22 kwietnia we Wrocławiu!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Pochodzący z Oksfordu duet producencki i didżejski, znany jako Document One, od wielu lat regularnie gości na playlistach najlepszych selektorów. Obaj członkowie zespołu, Joe i Matt, już jako nastolatkowie odkryli pasję do jungle i drum'n'bass. Ich pogłębiająca się miłość do wszystkiego co bassowe, zaprowadziła ich do świata dubstepu, gdzie odcisnęli piętno na wielkich wytwórniach, takich jak Buygore i Never Say Die. Miliony odtworzeń w YouTube i wsparcie wpływowych osób, takich jak Mistajam, Knife Party i Crissy Criss, zaprowadziły ich na samo podium sceny. Głośne prace nad remiksami dla takich artystów jak Moby, Rob Zombie i Professor Green ugruntowały ich stale rosnącą reputację.

Obecnie Document One są częścią rodziny Technique Recordings i całej społeczności drum'n'bass. Regularnie można ich spotkać podczas wielkich imprez w Wielkiej Brytanii, Europie oraz poza nią, a każde nowe wydawnictwo jest z niecierpliwością oczekiwane zarówno przez didżejów, jak i fanów - I nic dziwnego! - to dzięki brzmieniu, które jest nieustannie doskonalone i rozwijane, aby jeszcze mocniej uderzać w parkiety.

Artyści wrócili do swojej pierwszej miłości do drum&bass i są niezawodni podczas występów na żywo. Zawsze dostarczają mnóstwo emocji, grając najbardziej energetyczne i nietuzinkowe sety, co zwykle spotyka się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

 

 

 

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety na wydarzenia w klubie Transformator