Biletomat Clubbing Instytut Takeover | Sfinks700: Abstract Division

Clubbing: Instytut Takeover | Sfinks700: Abstract Division

Tickets for clubbing

Instytut Takeover | Sfinks700: Abstract Division

date

Sat, 02 December 2017 time 22:00

venue

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

promotor

GROOVE CONTROL

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Mon, 27 nov 2017 15:42

20 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Fri, 01 dec 2017 23:59

25 PLN

Sold out 

📄Instytut Takeover w sopockim Sfinksie!

Abstract Division
Błażej Malinowski LIVE
Anja Kraft
Radek Cyman
Cranz

Instytut przejmuje Sfinks700!

Front techno burzy przesuwa się nad Bałtyk. 2 grudnia znad Instytutu przypłynie silna fala wyładowań, która skumuluje się w sopockim Sfinsk700. Trójmiastem wstrząśnie znany z zeszłorocznej edycji Instytutu Abstract Division!

Eklektyczny duet, Paul Boex i Dave Miller, aktywnie współtworzą światową scenę techno dostarczając na bieżąco ciekawych produkcji na sety naszych ulubionych artystów. Łączą surowe, industrialne brzmienia z klimatem ukrytych w piwnicach klubów techno.

Do Sfinksa zawitają również: Błażej Malinowski LIVE oraz Anja Kraft, ukochani przez publikę ostatnich Instytutów. W Fountain Room all night long zadbają o Was Radek Cyman i Cranz.
Widzimy się w Sopocie!

Wspierają nas: muno.pl | Wake&Rave | Technofleksje | Globaltrance.pl | SzafaMuzyczna | Technowpierdol | Elektrowkręta

O Instytucie:

Jeżeli wydaje Ci się, że umiejętność władania piorunami w historii naszego świata posiadał tylko grecki bóg Zeus to jesteś w wielkim błędzie, bo istnieje pewien ośrodek badawczy w Warszawie, który opanował to do perfekcji.

Ośrodek ten nazywa się Instytut Energetyki, a jego naukowa historia sięga lat 50 XX wieku, kiedy to uchwałą Rady Ministrów zostały powołane do życia laboratoria, zajmujące się badaniem przesyłu energii, zaś jego aktywna działalność trwa do dzisiaj. Dlaczego zatem warszawski Instytut jest tak wyjątkowy, jeśli nie dlatego, że jest jednym z trzech takich ośrodków badawczych w Europie?

Z bardzo prostej przyczyny - dwa razy w roku ta placówka naukowa, znajdująca się przy ulicy Mory 8 spełnia jeszcze inną rolę - możliwe, że najważniejszą, a już na pewno najistotniejszą z Waszego punktu widzenia - staje się centralnym ośrodkiem muzyki techno, a to za sprawą legendarnego cyklu imprez Instytut, który w swojej historii gościł takie tuzy jak: Richie Hawtin, Sam Paganini, Luke Slater, Alan Fitzpatrick, Headless Horseman, Randomer, Len Faki i inni. W przyszłym roku Instytut wychodzi naprzeciw wysokim oczekiwaniom swojej publiczności wraz z Instytut Festival 2018- pierwszym takim festiwalem w Polsce łączącym ideę muzyki techno i elektronicznej ze sztuką. Więcej informacji o wiosennej edycji Instytutu i Instytut Festival już wkrótce!

Wstęp od 21 lat (z wyłączeniem studentów)

COMING SOON:

INSTYTUT 2018 SPRING EDITION
INSTYTUT FESTIVAL 2018

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl