Przejdź do głównej treści strony

Kirtan Music Night | Toruń

11.05.2024, saturday, 18:00
Towarzystwo Naukowe w Toruniu, Toruń Wysoka 16, 87-100 Toruń
Remember - at Biletomat.pl your purchases are safe. If there is a change of date or cancellation of the event, you will be able to get a refund with peace of mind, and we will inform you of any updates by email.

Description

🫶 TORUŃ, 11 MAJA 🌸 Weź udział w interaktywnym koncercie z mantrami. Kirtan Music Night, to wieczór medytacji i muzyki na żywo!
To coś więcej niż koncert, to medytacyjna sesja z jogicznymi dźwiękami - mantrami. Zrelaksujesz się i popłyniesz w otaczającym cię dźwięku. Kirtan to niezwykłe doświadczenie, które łączy ludzi i buduje głęboką …

🫶 TORUŃ, 11 MAJA 🌸 Weź udział w interaktywnym koncercie z mantrami. Kirtan Music Night, to wieczór medytacji i muzyki na żywo!
To coś więcej niż koncert, to medytacyjna sesja z jogicznymi dźwiękami - mantrami. Zrelaksujesz się i popłyniesz w otaczającym cię dźwięku. Kirtan to niezwykłe doświadczenie, które łączy ludzi i buduje głęboką atmosferę relaksu. Może myślisz, że medytacja nie jest dla ciebie, ale ten rodzaj medytacji jest bardzo przyjemny i angażujący - nie zaśniesz! Wyluzujesz, dasz się ponieść muzyce i mantrom 😊

Organizujemy wydarzenia dla ludzi, którzy pragną uwolnić swoje emocje i zatańczyć na całego przy dźwiękach mantr. Nasze koncerty są pełne energii, rodzinnej atmosfery i wspaniałych ludzi! 🤗
✌️     FAQ     ✌️
❇️ "Nigdy nie byłem/am na kirtanie, czego mogę się spodziewać?"

Nie trzeba mieć jakiegokolwiek doświadczenia w medytacji, można przyjść zupełnie po raz pierwszy i się zrelaksować. Każdy jest mile widziany i jest to wydarzenie skierowane zarówno do zupełnie początkujących jak i tych którzy już byli na Kirtanie.

❇️ "Jaki jest nastrój?"
Ta forma medytacji zmienia swój muzyczny charakter w trakcie trwania wydarzenia i jest daleka od koncertu gongów, lub bardzo spokojnej relaksacji typu yoga-nidra. Czeka na was połączenie spokojnej muzyki medytacyjnej, transowej ale również z elementami dynamicznych rytmów, tańca i dużego doładowania energii! 

❇️ "Czy dzieci mogą wziąć udział?"
Zachęcamy was do przyjścia ze swoją rodziną! Najmłodsi również mogą przyjść na takie wydarzenie i świetnie się bawić. Często odwiedzają nas bardzo młodzi jogini oraz joginki i mówią że było super! Jest to jednak z pewnością wieczór dla dzieci, które potrafią troszkę więcej wysiedzieć na spokojniejszych fragmentach :)

❇️ "Czy będzie na miejscu alkohol?"
Nie. Jest to impreza wolna od alkoholu i jakichkolwiek substancji. Bawimy się na trzeźwo.

❇️ "Jak się ubrać, czy coś przynieść?"
Ubranie dowolne. Nie trzeba niczego ze sobą przynosić.

Tickets

Sold out

I PULA

Standard

28.00 zł

Artists

Places

Similar events

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.