Przejdź do głównej treści strony

KONIEC ŚWIATA | TOP STREAM TOUR’24 | CHORZÓW

27.04.2024, saturday, 20:00 Otwarcie bramek: 19:00
Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe, Chorzów aleja Muzyków 1, 41-500 Chorzów
Remember - at Biletomat.pl your purchases are safe. If there is a change of date or cancellation of the event, you will be able to get a refund with peace of mind, and we will inform you of any updates by email.

Description

Koniec Świata TopStream Tour’24.

Zaplanuj swoją muzyczną podróż na wiosnę z wyjątkową trasą …

Koniec Świata TopStream Tour’24.

Zaplanuj swoją muzyczną podróż na wiosnę z wyjątkową trasą Końca Świata - TopStream Tour’24! Startujemy premierowym koncertem już 15 marca w malowniczym Starym Klasztorze we Wrocławiu. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w klimatycznej scenerii, dodając niepowtarzalny charakter koncertowi.

Podczas TopStream Tour’24 będziesz mógł cieszyć się najlepszymi utworami, które zdobyły serca fanów i znalazły się na szczycie list najczęściej odtwarzanych na platformach streamingowych, takich jak Spotify, YouTube, itp. To nie tylko koncert, to muzyczna podróż i wyprawa przez największe hity z repertuaru grupy , które podbijały serca słuchaczy.

Nie przegap okazji do przeżycia tego wyjątkowego spektaklu! Zarezerwuj daty i dołącz do TopStream Tour’24, aby doświadczyć energii, emocji i niezapomnianych chwil razem z zespołem. Poczuj magię muzyki wiosną – Koniec Świata TopStream Tour’24 czeka na Ciebie!


Tickets

Active

STANDARD

72.50 zł
Available until sold out
Soon
Od 92,50 zł

AT THE DAY OF THE EVENT

STANDARD

92.50 zł
A service charge is added to the tickets

Artists

Places

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.