Przejdź do głównej treści strony

Legenda Festiwal | WYDARZENIE ODWOŁANE

29.06.2022, wednesday, 19:00 - 02.07.2022, saturday, 12:00
Bieszczadzka Legenda, Wetlina Wetlina 49, 38-608 Wetlina
Remember - at Biletomat.pl your purchases are safe. If there is a change of date or cancellation of the event, you will be able to get a refund with peace of mind, and we will inform you of any updates by email.

Description


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Artyści którzy zagrają:

Błoto:
Błoto to zespół który zrodził się z przypadku jak kałuża po deszczu. Latem 2018 na trasie koncertowej …


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Artyści którzy zagrają:

Błoto:
Błoto to zespół który zrodził się z przypadku jak kałuża po deszczu. Latem 2018 na trasie koncertowej wrocławskiego sekstetu EABS pomiędzy Brzegiem Dolnym, Łodzią i Sopotem wypadał dzień wolny między koncertami. W drodze do trójmiasta skład coraz bardziej się zmniejszał. W samochodzie zostali: Marek Pędziwiatr aka Latarnik (instrumenty klawiszowe / syntezatory), Paweł Stachowiak aka Wuja HZG (bas), Marcin Rak aka Cancer G (perkusja), Olaf Węgier aka OlafSaxx (saksofon tenorowy / perkusjonalia).Muzyka wrocławskiego kwartetu jest mocno osadzona na brutalnych hip-hopowych fundamentach, odwołujących się bardzo luźno do brzmienia lat 90-tych. Jest to muzyka brudna i bezkompromisowa, której siła leży w bębnach i basie. W pewnym sensie również radykalna. Oddaje klimat czasów w których powstawała. Czasów niekorzystnych zmian klimatycznych, wyraźnych podziałów społecznych, mowy nienawiści, rosnącego nacjonalizmu, brutalności policji, nepotyzmu, układów politycznych i rozmontowywania struktur państwa prawa. To wszystko dzieje się na naszych oczach. Następuje erozja naszej gleby i systemów społecznych. 

Koniecznie przesłuchajcie nagranie na żywo z Jassmine:
https://www.youtube.com/watch?v=h3Nm31xqVfk

-------------

Red Scalp
🎷Potężna dawka riffów, syntezatorów, saksofonu, przejmujących wokali i masywnej perkusji. Twórcy legendarnego Red Smoke Festival, pysznego FUZZ i wielu niezapomnianych imprez. Nie mogło zabraknąć tej ekipy na #legendafestiwal !!!🎙Do tej pory nagrali 3 LP - posłuchajcie ich ostatniej produkcji nagrywanej w Monochrom Studio - płyta "The Great Chase in the Sky"

https://www.youtube.com/watch?v=QZdytgKfcxQ

--------------

Hania Rani
hania rani dwoi się i troi przy swoim pianinie, fortepianie i syntezatorach. Tworzy muzykę o wielkiej wrażliwości, kreując świat złożony, nie łatwy, lecz piękny jak życie, którego hania jest wielkim fanem. A my jej.

Hania Rani - pianistka, kompozytorka i wokalistka. Na swoim koncie ma dwie solowe płyty „Esja” (5.04.2019) i „Home” (29.05.2020), wydane przez prestiżową brytyjską wytwórnię Gondwana Records. Laureatka 4 nagród Fryderyk (2020) w kategoriach: Fonograficzny Debiut Roku, Alternatywny Album Roku, Kompozytor Roku oraz Najlepsze Nowe Wykonanie (w duecie z Melą Koteluk). Otrzymała nominację do Paszportów Polityki (2019), tytuł „Odkrycia roku” Bestsellerów Empiku (2020) oraz nagrodę Gazety Wyborczej Sanki (2019), przyznawaną przez dziennikarzy dla najciekawszej nowej twarzy na rodzimym rynku muzycznym. Autorka muzyki do filmów Piotra Domalewskiego „Jak najdalej stąd”(2020) i Aleksandry Potoczek „xABo: Ksiądz Boniecki”(2020), oraz filmów krótkometrażowych w reżyserii: Jana P. Matuszyńskiego (cykl "W domu" dla HBO Polska) i Małgorzaty Szumowskiej (dla Miu Miu). Razem z zespołem tęskno, który Rani współtworzyła do 2019 roku nagrała album „Mi”. Płytę uhonorowano w 2018 roku nagrodą im. Grzegorza Ciechowskiego oraz nominacją do Fryderyków w kategorii Debiut Roku, został także wybrany Płytą Roku „Radiowego Domu Kultury” (Trójka Polskie Radio). Współpracowała m.in. z Vikingurem Olafssonem (rework wydany przez Deutsche Grammophone), Skalpelem, Portico Quartet, Christianem Löfflerem (projekt „Nest”), Dobrawą Czocher (album „Biała flaga”), Hior Chronik, Kamp!, Igorem Herbutem i Misią Furtak (album „Co przyjdzie?”) oraz Melą Koteluk (Fryderyk za nowe wykonanie utworu "Odprowadź"). Zagrała kilkadziesiąt koncertów na terenie całej Europy oraz w Japonii, Izraelu, Turcji czy Rosji. Występowała na wielu prestiżowych scenach koncertowych, od Filharmonii Narodowej w Warszawie, czy katowicki NOSPR, przez Funkhaus w Berlinie, po The Roundhouse w Londynie oraz na festiwalach m.in. Open'er, OFF Festival, Tauron Nowa Muzyka Spring Break, Transatlantyk czy Eurosonic. Od 8 lat tworzy autorską muzykę, której owocem są projekty mające na celu przekroczenie granic podziału na gatunki i style np. nowe aranżacje pieśni John'a Dowland'a na kwintet smyczkowy i solistów, projekt muzyczno-akustyczny "Preludium i Fuga na 3 akustyki" czy muzyka do filmów i spektakli teatralnych (m.in. "Pradziady" i "Nora" w reż. Michała Zdunika).

🎹Polecamy jej występ na Piano Day z warszawskiego studia S2: https://youtu.be/kFRdoYfZYUY

----------------

beluga stone
Ich muzyka wiernie oddaje klimat "lata miłości" - gęsta i płynna, oniryczna i nieoczywista - posłuchajcie niesamowitego live z Jassmine - u nas leci na okrągło!

beluga stone to projekt Macieja Sondija i Jędrzeja Dudka - współtwórców i założycieli zespołu P.Unity, braci z wyboru, tworzących razem od trzynastego roku życia. Debiutancki album „beluga trigga and master stone’s spiritual surfing” ukazał się 20.04.19 nakładem U Know Me Records. Zebrane przez duet utwory charakteryzuje wielowarstwowość, skłonność do transowej powtarzalności i płynne przeplatanie formy beat-tape’u z myśleniem stricte piosenkowym. Stylistycznie materiał plasuje się gdzieś między gitarową muzyką psychodeliczną a abstrakcyjnym hip hopem i soulem.

https://www.youtube.com/watch?v=s2YqDOb7hlU

----------------

Daniel Spaleniak
Daniel Spaleniak to 27-letni muzyk, producent, kompozytor i autor tekstów. Jego eteryczne, bluesowo-folkowe utwory wzbudziły bardzo duże zainteresowanie na amerykańskim rynku, w związku z czym jego kompozycje (między innymi „Dear love of mine”, „Why”, „Back Home”) można usłyszeć dziś w tak popularnych produkcjach jak: „Ozark” (Netflix), „Elementary (CBS), „Six” (History Chanel), „Good Behavior” (TNT), „The Path” (Hulu) czy „Shooter” (Paramount). To jedyny Polak, którego twórczość tak mocno zagościła w amerykańskich produkcjach filmowych. Oprócz tego Spaleniak aktywnie koncertuje ze swoimi muzykami. Zagrał na tak kultowych festiwalach jak Opener, OFF Festival, Halfway czy Soundrive, a w sierpniu 2016 roku nagrał sesję dla legendarnej stacji radiowej KEXP z Seattle.

🌒 Posłuchajcie utworu Back Home: https://youtu.be/LS8J3ZxIgfo

----------------

Immortal Onion
Trzech gniewnych, trzy szybkie paski, ich styl niebezpieczny. Zespół powstał w 2016r. w Gdańsku. Jako laureaci programu „Jazzowy Debiut Fonograficzny” Instytutu Muzyki i Tańca wydali w 2017r. swoją pierwszą płytę „Ocelot of Salvation” we współpracy z wydawnictwem Requiem Records. Wystąpili z debiutanckim materiałem w 11 państwach, a podsumowaniem dwóch lat koncertowania było wydanie własnym nakładem w 2019r. albumu „ Ocelot of Salvation | Live in Sopot”. Niedługo później zespół podpisał kontrakt z wytwórnią U Know Me Records, co zaowocowało wydaniem w marcu 2020 roku ich drugiej studyjnej płyty ,,XD [Experience Design]”. oraz pół roku później EPki „Ausfahrt XD” Inspiracją dla powstania Immortal Onion byli artyści tacy jak: Esbjörn Svensson, Hiromi Uehara, Tigran Hamasyan, czy Tosin Abasi. Od początku ideą przewodnią zespołu było łączenie często bardzo odmiennych gatunków takich jak: jazz, minimal music, fusion, trap, czy progresywny metal. Mimo takiej rozbieżności stylistyk, w których się obracają, zespół stworzył własny rozpoznawalny język.

Posłuchajcie koncertu: https://youtu.be/MschFwhh9kc

-----------------

Tomasz Mreńca
„Echo” to trzeci autorski album kompozytora, producenta i skrzypka – Tomasza Mreńcy. Wydawnictwo zawiera 11 autorskich kompozycji, które zdecydowanie wychodzą poza muzykę ambientową, choć przede wszystkim na niej bazują. Prace nad albumem trwały dość długo i nieśpiesznie rozciągając się prawie na dwa lata. Album został zarejestrowany w 2019 roku w Karlinie - małym, rodzinnym mieście artysty, położonym niedaleko Kołobrzegu. Tomasz skończył go z kolei we Wrocławiu podczas pandemicznej domowej izolacji w 2020 roku. Jego pierwszą zapowiedzią był wydany w styczniu utwór "On the other side" z gościnnym udziałem Hani Rani. "Echo" to album świadomego twórcy, który może być propozycją dla osób szukających inspiracji, emocji i piękna w dźwiękach abstrakcyjnych. Jest to zbiór kompozycji, w których słychać indywidualny sznyt autora, w którym bezkompromisowo zastosowane zostały odważne, nieszablonowe środki artystycznego wyrazu. Na płycie jest też zdecydowanie więcej nagrań skrzypiec, niż we wcześniejszej twórczości Mreńcy. Artysta używa ich na swój sposób - instrument potrafi brzmieć intymnie i subtelnie, ale także momentami partie smyczkowe "rozrastają się" i brzmią bardzo orkiestrowo. Tomasz często nakłada na siebie kolejne ścieżki tworząc złożone kompozycje. Ciepłe brzmienia syntezatorów analogowych zestawione są tu z chłodnymi nagraniami szumu wiatru, starych taśm magnetofonowych, czy odgłosów dostrajanego radia. Artysta na najnowszym wydawnictwie poszedł także o krok dalej i postanowił rozszerzyć swoje solowe działania zapraszając do współpracy dwójkę gości - pianistkę Hanię Rani oraz wokalistę Daniela Spaleniaka. To właśnie ten drugi muzyk pojawił się w utworze "The sea", do którego powstał wideoklip przygotowany przez Weronikę Izdebską / ovors. Teledysk do tego, jak i dwóch poprzednich singli można zobaczyć na youtubowym kanale KayaxTV.

Posłuchajcie występu w łódzkim Muzeum Książki: https://youtu.be/YO1TumYlq0U

-----------------

Taraban
Psychodeliczne, hardrockowe trio z Krakowa - Taraban bije na alarm - narobią sporo zamieszania na scenie Legenda Festiwal. Album to 47-minutowy owoc miłości do bogatych pejzaży dźwiękowych z lat 70. który, w założeniu, rzucić ma słuchacza na interpretacyjną głęboką wodę. Nazwa Taraban ma siedem liter, a album - siedem utworów, ilustrujących podróż do sedna naszej sprawy. Na albumie, zarejestrowanym przez Haldora Grunberga w Monochrom Studio, wystąpili Bala (głos i bas), Maciej Trojanowski (gitara), Kris Gonda (perkusja) oraz goście. 

Posłuchajcie ich najnowszego albumu: https://www.youtube.com/watch?v=MGs5HzezEMc

-----------------

Surtarang
Sur to dźwięk, tarang to fala. Surtarang wystąpi na Legenda Festiwal. Ich orientalna stylistyka, sążne bity i niecodzienny wokal pobudzi Was do tańca i przemyśleń. Zespół Surtarang powstał z potrzeby stworzenia przestrzeni dźwiękowej dla praktyki jogi. Jednak to było za mało, postanowili zaprezentować swoją twórczość szerszej grupie odbiorców – tak właśnie powstał Surtarang. Ich inspiracją jest muzyka orientalna, przede wszystkim indyjska. Wykorzystują oryginalne orientalne instrumenty, takie jak: sitar, tabla, saz i darbuka, okraszając je nowoczesnymi brzmieniami elektronicznymi, w których usłyszeć można edm, trance, czy dub. Muzykę dopełnia mistyczny śpiew, a wykonywane mantry zabierają w podróż nie tylko dźwiękową, ale również emocjonalną i duchową. W lutym 2021 roku wyszedł debiutancki album “Duniya”, a w kwietniu wypuszczony został klip do tytułowego utworu.

Posłuchajcie ich występu dla Radio Kwarantanna: https://youtu.be/6FnjrhciYxA

-----------------

Black Noise
„Przeraźliwe Echa Trąby Ostatecznej” czyli tajemniczy koncert w godzinę duchów dnia otwarcia Legenda Festiwalu w wykonaniu duetu Jacek Hałas i Jakub Szwarc - inaczej „Black Noise”. W autorskiej interpretacji Jacka Hałasa echa te docierają do nas jeszcze z innych stron, sięgając zarówno do przedchrześcijańskiej wizji początku świata, jak i bardzo aktualnych zagrożeń ekologicznych i pandemicznych, przede wszystkim zaś opowiadając o sytuacjach i obszarach granicznych, przełomowych. Odwołują się do obrzędów przejścia związanych z przekroczeniem granicy między dwoma kategoriami społecznymi, z przechodzeniem z jednej fazy życia do kolejnej, ze zdarzeniami kosmicznymi, przejściem jednego roku w drugi, cyklem słonecznym i księżycowym. Wszystkie utwory oparte są na muzyce ludowej (przede wszystkim pieśniach obrzędowych i dziadowskich), na ludowych legendach i podaniach, domysłach i fantazjach etnografów, oraz artystycznej wyobraźni autora. Poszukiwania w obszarze muzyki, brzmienia które by owe - jakże dziś aktualne - rozważania eschatologiczne oddało również na poziomie dialogu tradycji ze współczesnością, zaowocowało spotkaniem Jacka Hałasa ze znakomitym jazzowym perkusistą młodego pokolenia, Jakubem Szwarcem.

Przekonajcie się sami: https://youtu.be/4KNjbfaR9Eo

-----------------

sneaky jesus
Wrocławski kwintet jazzowy głęboko zakorzeniony w rodzimej tradycji gatunku, która w połączeniu z elementami breakbeatu, jazzu zachodniego i punk rocka składa się w chłodną, lecz ekspresyjną mieszankę. Brzmienie kwintetu charakteryzują otwarte formy, nieprzewidywalne zmiany dynamiczne i zamiłowanie do długich improwizacji. W muzyce sneaky jesus standardowy podział na sekcję rytmiczną i solistów zdaje odrobinę zanikać. Zamiast tego grupa działa jako jeden, wspierający się wewnątrz, organizm. Właśnie te cechy muzycy uchwycili na swoim debiutanckim albumie pt. „For Joseph Riddle”, którego premiera planowana jest na 28 maja 2021 roku pod szyldem londyńskiej oficyny Shapes Of Rhythm. Pierwszy singiel pt. „Battledance” ukazał się 1 kwietnia, a cały album jest już dostępny w preorderze.

Koniecznie przesłuchajcie live z Jassmine: https://youtu.be/x2GT-TzrAEM

-----------------

Handpanarama
Zaprosiliśmy Tomka ze względu na jego spokój, miłość do otaczających go ludzi i świata, oraz ze względu na piękno jego muzyki. ⛺️ Tak pisze o sobie ten podróżnik: 
Cześć, jestem Tomek i występuję jako Handpanarama, całe moje dorosłe i świadome życie zajmuję się muzyką, od grania na instrumentach, uczenia jak na nich grać, poprzez produkcję muzyki, selekcjonowanie jej i granie na imprezach. Moja przygoda z handpanem trwa już pzeszło 3 lata i spośród wszystkich instrumentów na jakich grałem ten jest dla mnie najlepszą drogą ekspresji.  Od trzech sezonów, można mnie usłyszeć na festiwalach w różnych miejscach Europy. Moją misją jest popularyzowanie handpana, jego mocy dźwięku, możliwości jakie daje i stanu w jaki wprowadza, dla tego w lipcu 2020 roku rozpocząłem projekt Silesian Pantam School, dzięki któremu mogę dzielić się doświadczeniem i pasją, a każdy może rozpocząć bądź kontynuować swoją przygodę z tym instrumentem z moją pomocą. Wszelkie życiowe doświadczenia staram się przełożyć na uniwersalny język jakim jest muzyka, moje utwory to dźwięki inspirowane konkretnymi uczuciami i sytuacjami życiowymi, często komponowane pod wpływem silnych emocji, które audytorium może odczuć również podczas koncertów.

Posłuchajcie sami koncertu dla Radio Kwarantanna: https://youtu.be/AAkrFeOOfss

------------------

Malika Ledeman
Nie samą muzyką człowiek żyje. Zaprosiliśmy Malika Ledeman, redaktorkę naczelną magazynu Kraft, aby spędziła z nami czas prowadząc zajęcia z jogi. Malika imponuje wielością talentów i chęcią świadomego przeżywania - poznajcie tego pracowitego człowieka i chodźcie pooddychać z nami w góry. Łączy w sobie piękno ruchu, lekkość słowa, czystość umysłu i zdrowie ciała. Ukończyła międzynarodowy kurs nauczycielski 200RYT w nurcie vinyasa yogi. Jej holistyczne i świadome podejście do życia sprawia, że ma w sobie dużo ciepła oraz indywidualnego podejścia do każdej Istoty. Od zawsze żyje blisko natury, lubi sączyć kawę, czytać książki, a od lat zajmuje się również pisaniem. Wieloletni zawód redaktorki i dziennikarki zrodził w niej zalążek idei Duszopisarstwa - warsztatów pisania sercem, których również będziecie mogły doświadczyć podczas wyjazdu. Więcej: www.malikaledeman.pl.

------------------

ŻYŃY & Grzanka
Wystąpią w elektryzującym duecie pełnym przestrzennych parti trąbki i improwizowanych beatow z elementami scratchingu. 🎼 Żyńy i Grzanka poznali się podczas studiów na Akademii muzycznej w Poznaniu, gdzie szybko znaleźli wspólny język muzyczny. Ich koncerty to improwizacje z pogranicza jazzu i elektroniki, które tworzą transową strukturę poddawaną modyfikacjom w czasie rzeczywistym.
Żyńy, czyli Tomasz Woźniak ukończył studia na Akademii Muzycznej w klasie gitary jazzowej w Poznaniu. Pobierał również nauki w Saint Louis College of Music w Rzymie. Jest gitarzystą, turntablistą i producentem muzycznym na stałe związanym z Warszawą. Zadebiutował albumem „Origins” w roku 2019, a w 2021 ukazało się oficjalne wydawnictwo „Falling in blue” pod szyldem „U Know Me Records”. W swojej twórczości z powodzeniem łączy estetykę jazzową z innymi gatunkami muzycznymi min. z muzyką elektroniczną.
Kacper Grzanka - absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu. Od ponad 10 lat jest związany twórczo z poznańską sceną. Trębacz, skrzypek i edukator muzyczny. Pasjonat grania z tłumikiem typu harmon i efektami przestrzennymi — jego zainteresowania muzyczne przekładają się na jego hobby — na codzień zajmuje się malarstwem figurkowym i tworzeniem dioram, czyli trójwymiarowych konstrukcji modelarskich.

Posłuchajcie ich występu z Fromtheplaywood: https://youtu.be/45x2lDKrex0\

-------------------

Kwaśny Deszcz
Wjeżdżamy na kwaśno. I na mokro. Unikalne trio, własne brzmienie i indywidualna forma muzyczna - te właśnie cechy dobrze oddają muzykę poznańskiego zespołu. ⛺️ Kwaśny Deszcz to echo free jazzu, minimalizm, sonoryzm oraz niepowtarzalna wizja zespołowego brzmienia. Tak w kilku słowach można by uchwycić kierunek, w którym zmierza Kwaśny Deszcz. Trio to składa się z członków poznańskiego septetu Anomalia. Grając ze sobą blisko 3 lata wytworzyli unikalną muzyczną przestrzeń, dzięki której mogą swobodnie i bezkompromisowo wyrażać siebie. W kwietniu 2020 r. ukazał się ich debiutancki album wydany przez poznańską wytwórnię Multikulti Project. W 2018 r. Kwaśny Deszcz wystąpił podczas 60. edycji festiwalu Jazz Jamboree, a w 2019 r. zdobył III nagrodę na festiwalu Jazz Juniors.

Zapraszamy do obejrzenia ich występu z Jassmine: https://youtu.be/5c423z07JvM

-------------------

Siema Ziemia
Pozdrawiamy wszystkich kosmitów, wylądujcie z nami w Bieszczadach na początku września. 👽 Siema Ziemia to inspirowany elektroniką akustyczny kwartet czerpiący energię z kolektywnej improwizacji. Muzyka Siema Ziemia to próba odwzorowania wysoce zorganizowanych struktur muzyki elektronicznej z wykorzystaniem akustycznych instrumentów. Uważamy, że kultura klubowa i muzyki elektronicznej powiązana jest w pewien sposób z rytuałami pierwotnych i przybliża nas do osiągnięcia katharsis. Siema Ziemia tworzą:
Kacper Krupa - saxofon, synth
Fryderyk Szulgit - gitara, synth
Paweł Stachowiak - bass, synth
Andrzej Konieczny - drums, synth

Transowe bity i nieoczywiste kompozycje, odjazd - najlepiej posłuchajcie sami: https://youtu.be/Ao38hTLcxSQ

-------------------

Torteks
Pyszna mieszanka funk, jazz, rock przypadnie do gustu najbardziej wyrafinowanym podniebieniom! 🥫🥫TORTEKS to maksymalna jazda, porównywalna do tej jak kiedy w przedszkolu kręciło się na kolanie po podłodze. Różnica jest taka, że nasze kolana są nasmarowane keczupem, przez co ślizg jest lepszy. Reprezentanci najniższego sektora branży pomidorowej, dla których w muzyce liczy się tylko muzyka. Zespół powstał z potrzeby założenia zespołu, sukcesów ani osiągnięć nie mamy, przynajmniej nie takich, którymi możemy się pochwalić, jednak zagraliśmy już koncerty na kilku festiwalach. Obecnie jesteśmy w trakcie wydawania naszego pierwszego albumu pt. "Polish Funk". Muzyka którą gramy jest porównywalna do tego odgłosu ślurpania z prawie pustej butli keczupu, gdy jeszcze masz nadzieję na ostatnią kapkę na kanapkę. Zespół można znaleźć zawsze na wyspie Tamce w piwnicy - dokładnie tam gdzie powinien się znajdować. Organizujemy w tym miejscu przeróżne imprezy, od koncertów, przez jam session i techniawy aż po wystawy i wernisaże.

Posłuchajcie sami ich debiutanckiej płyty: https://youtu.be/Y0AM_NfAtmY

-------------------

Plondra
Punk jazzowa formacja, kolejni reprezentanci poznańskiego stylu, bogaty aranż i mocne riffy to znaki charakterystyczne tej grupy. ⛰⛺️ Zapraszamy w Bieszczadzkie góry na początek września 1-4.2021 - przyjedź napisać własna legendę! 

Posłuchajcie sami: https://youtu.be/bQrlUF4MIfs

-------------------

Doom Generation
Ten tydzień zaczynamy z poznańską punkrockową petardą - Doom Generation - polecamy wielbicielom sportów ekstremalnych, duża dawka adrenaliny utrzymana cały czas - posłuchajcie najnowszego singla Got the Drive z nadchodzącej płyty - https://youtu.be/M2boyQbViNE

-------------------

Malczewski
Karol Malczewski Sextet następnym wykonawcą na Legenda Festiwal. Muzykę Karola poznaliśmy na domowej edycji festiwalu Summer's Almost Gone i byliśmy pod wrażeniem muzykalności, kreatywnych aranży i wrażliwości świata kreowanego przez zespół. Zespół Karola jest jeszcze przed debiutanckim nagraniami i mamy nadzieję, że występ na Legenda Festiwal pomoże im w rozwijaniu muzycznych dążeń. 

-------------------

The End
To jeszcze nie koniec ogłoszeń zespołów, za to na pewno zespół TheEnd wystąpi przed Wami na Legenda Festiwal 2021. Charyzmatyczny wokal, smolisty bas, potężne riffy i perkusja zapewnią sporą dawkę doznań. 🏴‍☠️ Hardrockowa grupa zorganizowana TheEnd powstała już w 2015 i mimo licznych przeciwności losu funkcjonuje do dziś. Na początku 2020 grupa wydali debiutancką płytę “Seasons Out Of Time”, nie przypuszczając, że jego tytuł okaże się tak proroczy. Przez pandemię zespół zagrał jedynie koncert premierowy i na tym musiał poprzestać. Teraz muzycy wracają silniejsi i bardziej zdeterminowani niż kiedykolwiek wcześniej.

Przekonajcie się sami, pierwsza płyta TheEnd: https://youtu.be/pSJ1k2PRUV8

--------------------

Kolejni artyści wkrótce! 

Regulamin wydarzenia: https://media.biletomat.pl/media/attachments/tickets_event/10151/Regulamin_Legenda_Festiwal.pdf


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Tickets

Sold out

I Pula

Karnet 4-dniowy

257.80 zł

II Pula

Karnet 4-dniowy

308.40 zł

III Pula

Karnet 4-dniowy

359.40 zł

Places

Similar events

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.