Przejdź do głównej treści strony

ZMIANA DATY | Nastia | Hype Park | Kraków

11.10.2024, friday, 22:00
HypePark, Kraków Kamienna 12, 31-403 Kraków
Remember - at Biletomat.pl your purchases are safe. If there is a change of date or cancellation of the event, you will be able to get a refund with peace of mind, and we will inform you of any updates by email.

Description

𝙉𝘼𝙎𝙏𝙄𝘼, właśc. Anastasia Topolskaia, to ukraińska DJ-ka, która zaczęła swoją karierę w 2005 roku. Jej kariera rozwijała się błyskawicznie, często występowała dla Boiler Room i w słynnym berlińskim radiu HOR. Po zdobyciu doświadczenia i uznania w środowisku, zaczęła organizować własne wydarzenia na Ukrainie. Stworzyła w 2014 roku festiwal Strichka, a …

𝙉𝘼𝙎𝙏𝙄𝘼, właśc. Anastasia Topolskaia, to ukraińska DJ-ka, która zaczęła swoją karierę w 2005 roku. Jej kariera rozwijała się błyskawicznie, często występowała dla Boiler Room i w słynnym berlińskim radiu HOR. Po zdobyciu doświadczenia i uznania w środowisku, zaczęła organizować własne wydarzenia na Ukrainie. Stworzyła w 2014 roku festiwal Strichka, a poźniej własną wytwórnie - NECHTO. Nastia stanowi rzadki wzór jak osiągnąć ogromny sukces wyłącznie DJ-ingiem, kreatywnymi pomysłami i ciężką pracą - do tej pory jest najpopularniejszą DJ-ką w historii Ukrainy. Od początku kariery Nastia jest zaangażowana w popularyzację ukraińskiej kultury i lokalnych artystów, co uczyniło ją twarzą ukraińskiej sceny muzyki elektronicznej na światowej scenie.

🟣𝟐𝟗.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟒 / 𝐒𝐭𝐚𝐫𝐭: 𝟐𝟐:𝟎𝟎
🟣𝐇𝐲𝐩𝐞 𝐏𝐚𝐫𝐤 𝐮𝐥. 𝐊𝐚𝐦𝐢𝐞𝐧𝐧𝐚 𝟏𝟐 / 𝐊𝐫𝐚𝐤ó𝐰
❗️𝐏𝐫𝐳𝐲𝐩𝐨𝐦𝐢𝐧𝐚𝐦𝐲, ż𝐞 𝟑𝟎 𝐦𝐚𝐣𝐚 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐝𝐧𝐢𝐞𝐦 𝐰𝐨𝐥𝐧𝐲𝐦 ❗️

𝐋𝐢𝐧𝐞 𝐔𝐩:
☮️𝐍𝐚𝐬𝐭𝐢𝐚 (𝐍𝐞𝐜𝐡𝐭𝐨 𝐑𝐞𝐜𝐨𝐫𝐝𝐬)
☮️𝐏𝐞𝐧𝐞𝐫𝐚
☮️𝐀𝐩𝐭𝐢𝐜 

Tickets

Active

BILET WSTĘPU

73.50 zł
Available until sold out
A service charge is added to the tickets

Places

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.