Przejdź do głównej treści strony

P23 BDAY: DJ Boring

06.04.2024, saturday, 23:00
P23, Katowice Porcelanowa 23, 40-246 Katowice
Remember - at Biletomat.pl your purchases are safe. If there is a change of date or cancellation of the event, you will be able to get a refund with peace of mind, and we will inform you of any updates by email.

Description

Od ośmiu lat, poza licznymi koncertami, z dumą wykonujemy nasz nadrzędny obowiązek, jakim jest dowożenie bezprecedensowych, elektronicznych melanży i dzikich rejwów. Nie sposób wymienić wszystkich postaci ze ścisłej czołówki muzyki techno i house, które ściągnęliśmy do Katowic, więc przedstawimy kolejnego gościa - pochodzącego z Australii producenta, który w pionierski sposób …

Od ośmiu lat, poza licznymi koncertami, z dumą wykonujemy nasz nadrzędny obowiązek, jakim jest dowożenie bezprecedensowych, elektronicznych melanży i dzikich rejwów. Nie sposób wymienić wszystkich postaci ze ścisłej czołówki muzyki techno i house, które ściągnęliśmy do Katowic, więc przedstawimy kolejnego gościa - pochodzącego z Australii producenta, który w pionierski sposób przyczynił się do formy, jaką w ostatnich latach przybrała muzyka klubowa.

DJ Boring headlinerem 8 urodzin P23!

LINEUP:
♦ DJ Boring
♦ Penera
♦ naked relaxing
♦ Franziskaner Club
♦ Adnable

Tickets

Sold out

1ST POOL

BILET WSTĘPU

49.50 zł

2ND POOL

BILET WSTĘPU

59.50 zł

3RD POOL

BILET WSTĘPU

69.80 zł

Places

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.