Przejdź do głównej treści strony

Paulina Przybysz / Kayax Stage / Grizzly Gin Bar

19.10.2017, thursday, 21:00
GRIZZLY GIN BAR, Warszawa ul. WILCZA 46, 00-679 Warszawa
Remember - at Biletomat.pl your purchases are safe. If there is a change of date or cancellation of the event, you will be able to get a refund with peace of mind, and we will inform you of any updates by email.

Description

Kayax oraz Grizzly Gin Bar prezentują:

PAULINA PRZYBYSZ

https://www.facebook.com/paulinaprzybyszofficial

Prawie dwie dekady zachwycała głosem w takich składach jak Sistars, Pinnawela, Rita Pax czy Archeo, z którymi wydała w sumie 7 długogrających albumów. Laureatka licznych nagród i wyróżnień – m.in. Fryderyków i Super Jedynek. Otwartość na muzykę doprowadziła ją do niezliczonej …

Kayax oraz Grizzly Gin Bar prezentują:

PAULINA PRZYBYSZ

https://www.facebook.com/paulinaprzybyszofficial

Prawie dwie dekady zachwycała głosem w takich składach jak Sistars, Pinnawela, Rita Pax czy Archeo, z którymi wydała w sumie 7 długogrających albumów. Laureatka licznych nagród i wyróżnień – m.in. Fryderyków i Super Jedynek. Otwartość na muzykę doprowadziła ją do niezliczonej liczby kolaboracji studyjnych i koncertowych, a pracowała między innymi ze Stanisławem Sojką, Tomaszem Stańko, Night Marks Electric Trio czy Envee.

https://www.youtube.com/watch?v=Ajqfrf0x_1A

Przez wiele lat zasilała najróżniejsze projekty, żeby w końcu powiedzieć coś zdecydowanym głosem w solowym materiale. Po raz pierwszy występuje pod swoim pełnym imieniem i nazwiskiem, bo jak sama mówi: „ma coś konkretnego do powiedzenia”. Wydawnictwo zaplanowane na jesień 2017 pod szyldem Kayaxu jest promowane singlem „Dzielne Kobiety” i najnowszym "Pirx" Można śmiało powiedzieć, że Paulina szykuje płytę z wyjątkową muzyką i mocnym przekazem.

https://www.youtube.com/watch?v=dcEJ8AAjLoc

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Tickets

Sold out

Standard

Standard

52.00 zł

Places

Similar events

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.