Przejdź do głównej treści strony

RAVEKJAVIK 2024

15.06.2024, saturday
Niciarniana 52, Łódź Niciarniana 52, 92-320 Łódź
Remember - at Biletomat.pl your purchases are safe. If there is a change of date or cancellation of the event, you will be able to get a refund with peace of mind, and we will inform you of any updates by email.

Description

15. Czerwca w Łodzi północ spotka się z południem, wschód z zachodem. “Ravekjavík United” to inkluzywność totalna - zjednoczenie grup społecznych, wyznaniowych i zainteresowań. To połączenie nurtów w muzyce i sztuce. To jedność… siła, której nie zatrzymacie. W tym roku spotykamy się na nowym gruncie przy ul. Niciarnianej 52. Zapraszamy …

15. Czerwca w Łodzi północ spotka się z południem, wschód z zachodem. “Ravekjavík United” to inkluzywność totalna - zjednoczenie grup społecznych, wyznaniowych i zainteresowań. To połączenie nurtów w muzyce i sztuce. To jedność… siła, której nie zatrzymacie. W tym roku spotykamy się na nowym gruncie przy ul. Niciarnianej 52. Zapraszamy w nowe, nieodkryte miejsce, gdzie każdy poczuje się częścią czegoś większego. Miejsce, gdzie panuje miłość, równość i elektroniczność.

 

Dzień

W ciągu dnia posłuchacie muzyki alternatywnej i eksperymentalnej. Dla wszystkich strefa relaksu, a dla głodnych i spragnionych strefa gastro. Dla chętnych godzinny panel dyskusyjny na ważny temat. Ponadto zbiorowa wystawa prac plastyków i malarzy, w której weźmie udział ponad 30 artystów. Część dzienną zwieńczy pokaz mody młodych, utalentowanych projektantów. Część dzienna będzie dostosowana do potrzeb osób starszych (30+). Więcej informacji już wkrótce.

 

Noc

W nocy, wiadomo - będzie ciemniej. Jednak za sprawą projekcji, mappingu i wystaw audiowizualnych zabytkowe przestrzenie zyskają podwójnie. Na scenach wewnątrz i na zewnątrz wystąpią artyści z dalekiej północy, globalnego południa i innych mniej oczywistych kierunków geograficznych. W występach live i dj setach zaprezentują szeroki przekrój elektroniki. W pofabrycznych przestrzeniach spotka się społeczność ludzi o otwartych umysłach, która po raz kolejny stworzy niepodrabialny klimat. Więcej informacji już wkrótce. 

 

LINEUP

AMANDA MUSSI (BRA) b2b RICHIE BEIGE (UKR)

BAMBI UZI (POL) b2b EZ RISER (IND)

ERAM (BRA)

GOSHA SAVAGE (POL)

ILLGAL (GEO) b2b FARON (POL)

KIKIMORA (POL) b2b JM DASHA (UKR)

KIKI HITOMI (JPN)

SAFETY TRANCE (VEN)

SATL (POL)

THE BUG (GBR)

YUNIS (EGY)

ZAMILSKA (POL) 

facebook.com/ravekjavik
instagram.com/ravekjavik/
tiktok.com/@ravekjavik 

 

RAVEKJAVIK 2024
15.06
ŁÓDŹ, NICIARNIANA 52

ravekjavik.pl

Tickets

Sold out

1st Pool

EARLY SHEEP

73.50 zł

III Pula

LATE SHEEP

119.00 zł

2nd Pool

REGULAR SHEEP

106.00 zł

Places

Similar events

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.