Biletomat Clubbing Ritualis 3: Johannes Heil / Jurek Przeździecki

Clubbing: Ritualis 3: Johannes Heil / Jurek Przeździecki

Tickets for clubbing

Ritualis 3: Johannes Heil / Jurek Przeździecki

date

Fri, 09 February 2018 time 23:00

venue

Tama
Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań

promotor

Tama Klub

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Fri, 26 jan 2018 12:16

20 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Fri, 09 feb 2018 20:00

25 PLN

Sold out 

📄start sprzedaży: 25.01.2018, 11:00

Johannes Heil LIVE (Cocoon / Kanzleramt Music / EXILE)
Jurek Przezdziecki LIVE (International Day Off / Cocoon)
Gary Holldman (International Day Off / TAMA)
PLEBS (International Day Off / Rezonal)

Johannes Heil - 11 autorskich albumów, blisko 70 EPek dla tak renomowanych labeli jak: Cocoon, Kanzeleramt, Datapunk czy Klang Elektronika... Obecny na scenie od ponad 20 lat, żywa legenda niemieckiej muzyki elektronicznej. Jest jedną z tych postaci, który każdy fan techno po prostu musi znać.

W 1995 roku pojawiła się pierwsza 12-stka „Die Offenbarung”, a w 1998 roku debiutuje własnym albumem „Realiti To Midi”, dla wielu jednym z najlepszych albumów techno wszech czasów. Rok później pojawił się album „Illuminate The Planet”. Poszczególne utwory to nie jednostajna i powtarzalna muzyka - każdy jest inny, z innym oryginalnym pomysłem. Są tu mocne klubowe tracki, prawie hip hopowe rytmy, wokale, ambient, a wszystko podane w świetnym, bardzo monumentalnym stylu, co powoduje, że niektóre z utworów to prawdziwe „techno-symfonie”. Taka muzyka musiała zadziałać na słuchaczy - album przez wielu zostaje uznany za najlepszy w 1999 roku, a wytwórnia Kanzleramt rozwija się na tyle, że w rankingach wyprzedza nawet Tresor.

Johannes Heil został jednym z współproducentów albumu Svena Vatha - Contact. Fani jednak wyczekiwali kolejnego autorskiego albumu. "Future Primitive" na pewno wywołał zaskoczenie u tych, którzy kojarzyli Heila wyłącznie z mocnym tanecznym techno. Dla zawiedzionych skompilował "Feiern" album zawierający najlepsze kawałki, które wcześniej ukazały się wyłącznie na winylu.

Duża porcja świeżego materiału artysty ukazuje się na początku 2002 roku - album "Heilstyle". Tytuł nie może być przypadkowy - muzyka to mieszanka tego, co Heil tworzył wcześniej, czyli klubowe hity, symfoniczne, podniosłe klimaty a także bardziej melodyjny materiał. Muzyka oczywiście jak zawsze doskonale przygotowana - żadnych prostych monotonnych pętli, ale dokładnie rozbudowane techno tracki.

Następnie artysta wydał album "The World" nakładem labelu Anthonego Rothera Datapunk oraz "Freaks R Us" dla Klang Elektronik. Dziewiątym albumem jest "Loving" wydany nakładem Cocoon Recordings. To mocno tech-housowy album z dużą ilością funku i dobrego groove, wspaniale nadający się na dzisiejsze parkiety.

10. album został wydany w EXILE - wytwórni, którą Johannes założył wspólnie z przyjacielem Markusem Suckutem. Jego dotychczas ostatni album ukazał się pod koniec 2017 roku.

Johannes Heil LIVE (Cocoon / Kanzleramt / EXILE)
RA: https://www.residentadvisor.net/dj/johannesheil
FB: https://www.facebook.com/johannesheilofficial/

Jurek Przezdziecki LIVE (International Day Off / Cocoon)
RA: https://www.residentadvisor.net/dj/jurekprzezdziecki
FB: https://www.facebook.com/Jurek.Przezdziecki/

Gary Holldman (International Day Off / TAMA)
RA: https://www.residentadvisor.net/dj/garyholldman
FB: https://www.facebook.com/garyholldman.official/

PLEBS (International Day Off / Rezonal)
FB: https://www.facebook.com/PLEBS/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl