Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Events SKYTECH | LARRY LANE | HULAKULA | 4.02

Events: SKYTECH | LARRY LANE | HULAKULA | 4.02

Tickets for event

SKYTECH | LARRY LANE | HULAKULA | 4.02

date

Sat, 04 February 2023 time 21:00

venue

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
ul. Jagiellońska 82 B, 03-301 Warszawa

promotor

Hulakula

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pool

available to
Sat, 04 feb 2023 20:00

25 PLN

Sold out


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na imprezę SKYTECH | HULAKULA, 4 lutego w Warszawie!

LARRY LANE


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***


💨💥SKYTECH 4 LUTEGO W HULAKULA💥💨

Jeden z najczęściej słuchanych polskich artystów w historii, DJ i producent Skytech uzyskał globalną renomę za sprawą swoich wysokoenergetycznych EDM-owych produkcji💥😎

Występował na imprezach na całym świecie i wprowadził swoje najnowocześniejsze największe sceny festiwalowe Tomorrowland, Sunrise Festival🔥🔥 i wielu innych.
Podczas swoich występów Skytech łączy uderzające dropy z podnoszącymi na duchu melodiami, natychmiastowo łącząc się z publicznością w magicznej atmosferze🎧

W ciągu ostatnich pięciu lat Skytech wydał przebojowe kolaboracje z najlepszymi DJ-ami, takimi jak R3HAB, Headhunterz, Bassjackers i Yves V🔥
Jego kultowe mainstage'owe utwory "Kundalini", "Tiger", "Fuego" przyczyniły się do pół miliarda streamów, które Skytech osiągnął na wszystkich platformach.

Jego wyjątkowy talent do tworzenia melodii przez lata zyskał uznanie na całym świecie dzięki emblematycznym wydawnictwom w Spinnin' Records i CYB3RPVNK, które trafiły na wszystkie najważniejsze sceny festiwalowe.
Tylko w 2022 roku produkcje Skytecha grały takie gwiazdy jak Tiësto, Dimitri Vegas & Like Mike, Martin Garrix, David Guetta i Afrojack🤩, za sprawą czego uplasował się #51 w światowym rankingu producentów TOP101 Producers.

Skytech dostarczył oficjalne remiksy dla czołowych artystów, w tym takich jak Tiësto, KAROL G, R3HAB, ZAYN, W&W i MOTi.

W 2018 roku Skytech był drugim najczęściej słuchanym polskim aktorem na Spotify - zaraz po Fryderyku Chopinie.
Skytech zdobył popularność w całym kraju po sukcesie remixów „Invisible dress" sanah i „mam kogoś lepszego” bryskiej oraz utworu „La La Love", który zdobył nominację do prestiżowych Fryderyków w 2019 roku.Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!