Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Stand-up Stand-up: Damian Viking Usewicz + Jakub Poczęty | ZAMOŚĆ

Stand-up: Stand-up: Damian Viking Usewicz + Jakub Poczęty | ZAMOŚĆ

Tickets for Stand-up

Stand-up: Damian Viking Usewicz + Jakub Poczęty | ZAMOŚĆ

date

Fri, 28 April 2023 time 19:00

venue

Brama Spotkań
Królowej Jadwigi 2, 22-400 Zamość

promotor

Konkretnie.

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

bilet dla 1 osoby

available to
Fri, 28 apr 2023 19:00

45 PLN

Sold out


Standard

bilet dla 2 osób

available to
Fri, 28 apr 2023 19:00

80 PLN

Sold out


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na stand-up Damiana Vikinga Usewicza i Jakuba Poczętego w Zamościu już 28 kwietnia!

Damian Viking Usewicz
Jakub Poczęty


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Zapraszamy na wieczór komediowy Stand-Up! 

 

Wystąpi dla Was waga ciężka polskiego stand-upu czyli DAMIAN VIKING USEWICZ. Szczeciński komik z doświadczeniem scenicznym niemal tak dużym jak on sam. W swoim najnowszym programie będzie się zachowywał jak na wizycie u psychologa- opowiadał, opowiadał i opowiadał- o sobie, o innych, o rzeczach ważnych ale też przewinie się mnóstwo rozkmin, które zadziwiają jego samego, a to wszystko z dużo dawką dystansu, zwariowanego humoru i zabawnych żartów. 

 

oraz 

 

Cześć, tu Jakub Poczęty (naturalnie chociaż przypadkiem). 8 lat na scenie, kilkanaście razy byłem w telewizji, występowałem w Polsce i za granicą. To mój piąty program, ta "Beka ponad honor", także jeśli teraz się widzimy po raz pierwszy, to masz kilka programów do nadrobienia, a ja muszę się douczyć z reklamy, jakąś podyplomówkę strzelę na Wyższej Szkole Płacenia za Dyplom, czy coś. Do rzeczy. "Beka ponad honor" to program o obserwacjach świeżo upieczonego 30-latka. O przyjaciołach, z którymi robisz głupie rzeczy. O ciarkach żenady, które masz na plecach, kiedy ci się przypomni co zrobiłeś. O freak fightach, byciu starym graczem, planowaniu rodziny. Wszystkiemu przyświeca jedna dewiza - beka ponad honor. 

 

Jednym zdaniem- czeka Was niesamowicie zabawny wieczór więc nie zwlekajcie z zakupem biletów, bo ilość miejsc jest ograniczona! 
 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety na Stand-Up Jakuba Poczętego i Damiana Vikinga Usewicza

Przedłuż majówkę z Biletomat.pl