Przejdź do głównej treści strony

THE RUMJACKS | POZNAŃ

02.07.2024, tuesday, 20:00 Otwarcie bramek: 19:00
2progi, Poznań Aleja Niepodległości 36, 61-714 Poznań
Remember - at Biletomat.pl your purchases are safe. If there is a change of date or cancellation of the event, you will be able to get a refund with peace of mind, and we will inform you of any updates by email.

Description

🍻Australijczycy z The Rumjacks latem porwą nas do tańca w rytm celtyckiego punka. Grupa wystąpi 1 lipca w Krakowie oraz dzień później w Poznaniu.

An Irish Pub Song, A Fistful O’ Roses czy The Pot & Kettle to nie tylko dobrze znane fanom zespołu z Sydney szlagiery, ale również piosenki, …

🍻Australijczycy z The Rumjacks latem porwą nas do tańca w rytm celtyckiego punka. Grupa wystąpi 1 lipca w Krakowie oraz dzień później w Poznaniu.

An Irish Pub Song, A Fistful O’ Roses czy The Pot & Kettle to nie tylko dobrze znane fanom zespołu z Sydney szlagiery, ale również piosenki, które w moment poprawią humor i porwą do tańca nowych słuchaczy. The Rumjacks w swoim katalogu mają 5 longplayów, a ostatni z nich, “Hestia” ukazał się w marcu 2021 roku. Pierwszy skomponowany i nagrany z nowym wokalistą, Mike’em Rivkeesem, krążek naładował zespół świeżą energią, a spory sukces związany z tym wydawnictwem napędził go do tego stopnia, że niespełna rok później ukazał się materiał “Brass for Gold”, na który złożyło się kolejnych 8 kompozycji.

W zeszłym roku The Rumjacks zagrali trasy z Dropkick Murphys po Stanach i Europie, swoim występem otworzyli dużą scenę na festiwalu Pol’and”Rock. W ostatnim czasie skupili się na komponowaniu i nagrywaniu kolejnego albumu, więc miejmy nadzieję, że na koncertach w Krakowie i Poznaniu podzielą się z nami nowościami, choć i bez nich o dobrą zabawę możemy być pewni!

THE RUMJACKS

📅1.07.2024
📍Kraków, Kwadrat
📅2.07.2024
📍Poznań, 2Progi

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

📄Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡THE RUMJACKS (Australia) - celtic punk, celtic rock, punk rock
🌐https://www.facebook.com/TheRumjacks
🌐https://www.instagram.com/TheRumjacks
🌐https://therumjacks.com

Tickets

Sold out

Presale

BILET WSTĘPU

105.00 zł

At the day of the event

BILET WSTĘPU

127.20 zł

Places

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.