Przejdź do głównej treści strony

Warsztaty rodzinnego muzykowania - Muzyczne zabawki i zabawy

09.06.2024, sunday, 10:00
Filharmonia Bałtycka, Gdańsk ul. Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Dzień Dziecka

Weronika Rydzewska – gitary

Naszą opowieść o gitarowej rodzince rozpoczniemy od dzieciątka – słodkiego, małego ukulele. Potem poznacie delikatną i miękką gitarę klasyczną w roli mamy, a na koniec gitarę elektryczną jako zwariowanego tatuśka. Jeśli macie w domu choćby ukulele, zabierzcie je ze sobą. Wspólnie nauczymy się grać, pobawimy się w …
Dzień Dziecka

Weronika Rydzewska – gitary

Naszą opowieść o gitarowej rodzince rozpoczniemy od dzieciątka – słodkiego, małego ukulele. Potem poznacie delikatną i miękką gitarę klasyczną w roli mamy, a na koniec gitarę elektryczną jako zwariowanego tatuśka. Jeśli macie w domu choćby ukulele, zabierzcie je ze sobą. Wspólnie nauczymy się grać, pobawimy się w liczenie strun i zaśpiewamy piosenkę.

Pssst! Mamy mnóstwo muzycznych zabawek do wyboru – gitara, flet, marakasy, deszczownica.

Sale Biała i Dębowa

Warsztaty rodzinnego muzykowania to uczta muzyczna, jaką przygotowaliśmy dla rodzin z dziećmi. Czego możecie się spodziewać w te niedzielne przedpołudnia? Podczas każdego spotkania:

• umuzykalnianie, gra na instrumentach, śpiewanie i taniec
• bajka muzyczna, czyli część słowno-muzyczna lub słowno-taneczna
• warsztaty plastyczne

Zależy nam na tym, aby nasi mali Melomani możliwie jak najszybciej mieli możliwość naturalnego kontaktu z muzyką, muzykami, instrumentami i ich brzmieniem, a także aby w Filharmonii czuli się jak u siebie. Muzyka ma ogromny, korzystny wpływ na rozwój dziecka. Chcemy więc zachęcać rodziny do tego, aby muzykowanie było obecne w każdym domu, a rodzicom zasugerować mnóstwo muzycznych aktywności z dziećmi na co dzień.

Zajęcia prowadzi Dorota Pawlus, która odpowiada również za kierownictwo artystyczne, scenariusze, teksty bajek i pomysły plastyczne realizowane podczas każdego spotkania. Jest flecistką, muzykiem orkiestry Polskiej Filharmonii Bałtyckiej od 2006 roku, także certyfikowanym trenerem metody Pomelody – Power of Melody. Zajmuje się edukacją muzyczną i artystyczną dzieci i młodzieży. Idea wychowania przez sztukę jest jej szczególnie bliska.

godz.10:00
Wiek: do 5 lat
godz.11:30
Wiek: 6-10 lat

Czas trwania: ok. 50 min.

Bilety

Aktywne

Dzieci

19 zł
Do wyczerpania

Ulgowy

37 zł
Do wyczerpania

Normalny

48 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.