Biletomat Concerts Weiss Video Orchestra

Concerts: Weiss Video Orchestra

Tickets for Concert

Weiss Video Orchestra

date

Sat, 19 October 2019 time 22:00

venue

Tama
Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań

promotor

Tama Klub

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Sat, 19 oct 2019 19:00

35 PLN

Sold out 

📄Weiss Video Orcherstra w Tamie!

Weiss Video Orcherstra


22:00 Support
23:30 Weiss Video Orchestra

Weiss Video Orchestra "Sounds of Occultism"

Szymon Weiss i jego Video Orchestra to duży przełom na krajowej scenie elektronicznej. Bardzo nowatorskie i bezkompromisowe podejście do techno.

Po singlach wyprodukowanych dla Stil Vor Talent, w ramach odpowiedzi na propozycję wydania albumu, Weiss wyprodukował materiał tak bezkompromisowy, że wydawca jednak odmówił. Wysoka dramaturgia, zróżnicowany nastrój. Repertuar na światowym poziomie, zbyt odważny dla berlińskiej wytwórni. Techno dla Weissa to tylko wstępna materia do obróbki, półprodukt wyjściowy.

Majowy występ w Filharmonii Szczecińskiej - prawdopodobnie najlepiej brzmiącej polskiej scenie filharmonijnej - awansował go z zadziornego producenta techno na wytrawnego kompozytora. Seria LAB uplasowała Weissa między światowymi nazwiskami, jak Andy Scott, Apparat, Forest Swords, Anna Zaradny, Mouse on Mars, Luke Vibert, Brandt Brauer Frick, Atom String Quartet, Tangerine Dream. Z kolei festiwalowy występ na głównej scenie Intro 2019 obok Booka Shade, Acid Arab, Max Cooper, Giorgia Anguli uznano za najlepszy akt tego wydarzenia.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety Kolekcjonerskie