Biletomat Hip Hop / Reggae TWENTY ONE PILOTS

Hip Hop / Reggae: TWENTY ONE PILOTS

Tickets for Hip Hop / Reggae

TWENTY ONE PILOTS

date

Thu, 03 November 2016 time 19:00

venue

COS Torwar
ul. Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa

promotor

Go Ahead

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Trybuna (siedzące nienumerowane)

Trybuna (siedzące nienumerowane)

available to
Wed, 02 nov 2016 23:59

125 PLN

Sold out


Płyta (stojące)

Płyta (stojące)

available to
Wed, 02 nov 2016 23:59

140 PLN

Sold out 

📄Twenty One Pilots po raz pierwszy w Polsce!

TWENTY ONE PILOTS

Już 3 listopada 2016 roku twenty one pilots po raz pierwszy zawitają do Polski w ramach światowej trasy EMØTIØNAL RØADSHØW! Zespół zagra na warszawskim Torwarze.

Wejście - 18:00
Start - 20:00

Muzyka twenty one pilots, jak sami twierdzą, jest nie do określenia. Duet składający się z perkusisty Josha Duna, który okazyjnie gra także na trąbce, oraz wokalisty-multiinstrumentalisty Tylera Josepha, łączy ze sobą całą gamę gatunków: pop, indie, punk, rock, rap, a to wszystko w rytmie ukulele. Znani są z niesamowicie energetycznych koncertów, mając opinię jednego z najlepszych zespołów koncertowych na świecie.

Zespół powstał w 2009 roku, kiedy to sami wyprodukowali i wydali pierwszą płytę, zatytułowaną po prostu "Twenty One Pilots". Po małej zmianie składu w 2011 roku wydali wyprodukowany samodzielnie album - "Regional At Best" i zaczęli intensywną promocję w Ohio. Nie poszło to na marne - zostali zauważeni przez wytwórnię Fueled By Ramen (m.in. Panic! at the Disco, Paramore) i wkrótce podpisali z nimi kontrakt. W 2013 światło dzienne ujrzała nowa płyta - "Vessel", promowana przez singiel "Car Radio". Tyler i Josh wreszcie opuścili Ohio, a występy na 2014 MTV Movie Awards, w programie Late Night with Seth Meyers, oraz trasy koncertowe z Panic! at the Disco, Fall Out Boy i Paramore przyniosły im międzynarodową sławę. W 2015 roku zespół wydał kolejną płytę - "Blurryface". Singiel "Stressed Out" stał się światowym hitem, a płyta zdobyła pierwsze miejsce na liście Billboardu. Rok po premierze piosenki ma ona ponad 300 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. twenty one pilots są aktualnie nominowani w czterech kategoriach prestiżowych nagród Billboardu - “Top Duo/Group,” “Top Rock Artist,” “Top Rock Album (za “BLURRYFACE”),” i “Top Rock Song” (za “Stressed Out”).

Latem 2016 twenty one pilots udadzą się w kolejną, całkowicie wyprzedaną trasę koncertową - EMØTIØNAL RØADSHØW - po Stanach Zjednoczonych. Zespół ma w planach m.in. dwa występy na legendarnym Madison Square Garden i dwa w Red Rocks Amphitheatre. Teraz zespół zawita także do Europy, Meksyku i Australii. W planach znalazła się także Polska! Takiego wydarzenia nie można przegapić.

Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK