Biletomat Events Damian Lazarus

Events: Damian Lazarus

Tickets for event

Damian Lazarus

date

Sat, 26 November 2016 time 23:00

venue

Prozak 2.0
pl. Dominikański 6, 31-043 Kraków

promotor

Prozak 2.0

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Fri, 21 oct 2016 18:52

30 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Thu, 27 oct 2016 21:42

35 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Sat, 26 nov 2016 18:00

40 PLN

Sold out 

📄Szaman Lazarus w Prozak 2.0

Damian Lazarus

Damian Lazarus - szaman, mistyk, czarodziej i zaklinacz muzyczny w jednej osobie. Myślę, że śmiało możemy wysnuć hipotezę, iż to sety Damiana przyczyniły się do rozpowszechnienia "orientalnego" nurtu w muzyce elektronicznej, który z każdym dniem zyskuje rzeszę wyznawców na całym świecie, znudzonych powoli anologicznymi dźwiękami.

To iż Lazarus z mistrzowską precyzją dowodzi tłumem wprowadzając go w wielogodzinny trans taneczny przekonać się można było już podczas trzech ostatnich edycjach audioriverowej imprezy SunDay, gdzie artystę nagradzano długimi owacjami prosząc o więcej.
W Prozaku nikt nie będzie kazał mistrzowi kończyć po kilku godzinach, stąd po cichu liczymy na najlepszą jego formę i próbę pobicia dotychczasowego rekordu Mayera w długości seta.

Damian jako założyciel czołowej wytwórni Crosstown Rebels cieszy się niesamowitą zdolnością do wyławiania prawdziwych muzycznych perełek takich jak Jamie Jones, Art Department, czy Maceo Plex), a jego szerokie spojrzenie na muzykę doskonale zobrazował zeszłoroczny album „Message From The Other Side”, gdzie razem z Jamesem Fordem oraz The Ancient Moons stworzyli coś wyjątkowy album będący połączeniem muzyki Wschodu z zachodnioeuropejskim housem.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK