Biletomat Events Kraków Damian Lazarus

Events: Damian Lazarus

Tickets for event

Damian Lazarus

date

Sat, 26 November 2016 time 23:00

venue

Prozak 2.0
pl. Dominikański 6, 31-043 Kraków

promotor

Prozak 2.0

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

available to
Fri, 21 oct 2016 18:52

30 PLN

Sold out


Standard

II Pula

available to
Thu, 27 oct 2016 21:42

35 PLN

Sold out


Standard

III Pula

available to
Sat, 26 nov 2016 18:00

40 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Szaman Lazarus w Prozak 2.0

Damian Lazarus

Damian Lazarus - szaman, mistyk, czarodziej i zaklinacz muzyczny w jednej osobie. Myślę, że śmiało możemy wysnuć hipotezę, iż to sety Damiana przyczyniły się do rozpowszechnienia "orientalnego" nurtu w muzyce elektronicznej, który z każdym dniem zyskuje rzeszę wyznawców na całym świecie, znudzonych powoli anologicznymi dźwiękami.

To iż Lazarus z mistrzowską precyzją dowodzi tłumem wprowadzając go w wielogodzinny trans taneczny przekonać się można było już podczas trzech ostatnich edycjach audioriverowej imprezy SunDay, gdzie artystę nagradzano długimi owacjami prosząc o więcej.
W Prozaku nikt nie będzie kazał mistrzowi kończyć po kilku godzinach, stąd po cichu liczymy na najlepszą jego formę i próbę pobicia dotychczasowego rekordu Mayera w długości seta.

Damian jako założyciel czołowej wytwórni Crosstown Rebels cieszy się niesamowitą zdolnością do wyławiania prawdziwych muzycznych perełek takich jak Jamie Jones, Art Department, czy Maceo Plex), a jego szerokie spojrzenie na muzykę doskonale zobrazował zeszłoroczny album „Message From The Other Side”, gdzie razem z Jamesem Fordem oraz The Ancient Moons stworzyli coś wyjątkowy album będący połączeniem muzyki Wschodu z zachodnioeuropejskim housem.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK